Kiek kainuoja dantų tiesinimas?

Kokie dantys yra gražūs? Kiekvienas žmogus atsakytų savaip. Vienam svarbiausia, kad jie būtų tik sveiki. Kitam, kad jie būtų balti, o treti daugiausia dėmesio skiria dantų tiesinimui, kuris ne ką mažiau lemia patrauklumą.

Džiugu, kad tokia paslauga kaip dantų tiesinimas suteikia galimybę šypsotis vėl sveikai ir plačiai. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje ne tik teikiamos labai įvairios tiesinimo galimybės, tačiau ir išsamios konsultacijos, kurios padeda jums nuspręsti dėl labiausiai tinkamo metodo.

Dantų tiesinimo galimybės

Kalbant apie dantų tiesinimą dažniausiai daugelis pirmiausia mini plokšteles. Paprasčiausiai tai yra klasika, vienas seniausiai odontologijos sferoje siūlomų metodų, taip pat, dažniausiai siūlomas vaikams ir tikrai daugelis mūsų nešiojo plokštelę. Tačiau kaip jau supratote – tai geriausias pasirinkimas vaikams, kai dantukai dar tik auga ir paprasčiausiai galima juos gana paprastai ištiesinti daug laiko nereikalaujančiais metodais.

Taip pat yra ir breketai. Pasirenkami jau dažniau. Nereikia galvoti tik apie metalinius, kurie daugeliui pirmiausia iškyla prieš akis. Šiuo metu klinikos net siūlo breketus, kurie yra tarsi nematomi. Jie leidžia tiesinti dantis, tačiau kasdien džiaugtis gražia šypsena, nes niekas nematys, kad juos dėvite.

O geriausias pasirinkimas, kuris laikomas inovacija, yra kapos. Jos tinka beveik bet kokio amžiaus asmenims, džiugina, kad tiesinimas su jomis yra gana efektyvus, tad nereikia ilgai dėvėti, kad efektas būtų. Galiausiai, dažnam patinka ir tai, kad kapos atrodo gana natūraliai, tad jas dėvint – jokio diskomforto. Ne tik estetine, tačiau ir kitomis prasmėmis. Žinoma, reikia kuo detaliau tartis su specialistu, kuris paaiškins kas ir kaip, tačiau apskritai šis tiesinimo metodas – tinka ir patinka daugeliui.

Svarbiausia yra nelaukti

Dažniausiai žmonės mato, kad jiems reikia profesionalios dantų tiesinimo paslaugos, tačiau net ir tokiu atveju ne visada skubiai kreipiasi į meistrus, kurie gali ištiesi pagalbos ranką. Blogai, kadangi tuomet dantys su metais vis labiau krypta. O kuo nuokrypis yra didesnis – tuo tiesinimas yra kur kas sudėtingesnis.

Taip pat siūlome nepamiršti ir to, kad šiuo metu dantų tiesinimo kainos tikrai ne tokios didelės kaip dagelis mano. Tai yra dažnai girdimas mitas. Kainos yra labai įvairios, jas galima rasti internete. Tačiau įvertinus tai, kad tiesūs dantys reikalingi ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl to sveikatos – procedūra yra tiesiog būtina.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>