Kodėl svarbu turėti gražią šypseną?

Turbūt kiekvienas žmogus susimąsto, ką darytų jei staiga netektų vieno, kelių, o gal ir visų savo dantų. Juk tai vienas svarbiausių žmogaus išvaizdos detalių. Netekus dantų žmogus iškart sensta, nebeatrodo dailiai, jam sukrenta žandai. Ką daryti žmogui kuris yra nepatenkintas savo dantų išvaizdą, nori juos tobulinti ir gražinti. Į šiuos pasvarstymus, atsako gydytoja odontologė.

Jos manymu siekdami gražios šypsenos žmonės, ne visada supranta, kad vien jų pastangų neužtenka. Labai dažnai visam šiam procesui turi padėti ir profesionalas, kuris išmano savo darbą. Odontologė teigia, kad kartais pacientai persistengia su dantų grąžinimo procedūromis namuose, todėl neretai reikia pacientų dantims ne padėti, o juos tiesiog gelbėti. Pasak gydytojos, per jos karjera yra buvę ir tokių atvejų kai jaunas žmogus trokšdamas baltų dantų, jiems pakenkia tiek, kad dantis tiesiog tenka traukti lauk. Tokiu atveju odontologė teigė, jog visada siūlo alternatyvą, tai dantų implantavimą, kurio pagalba yra atkuriami dantys, jei norima galima pasirinkti ir kiek šviesūs bus naujieji dantys.

Ar dantų implantai tinka visiems?

Tiesa, kalbant apie šią procedūrą, gydytoja odontologė teigė, kad ne visų pacientų organizmai priima svetimkūnį. Todėl šią procedūra ji siūlo žmonėms, kurie yra jaunesni, nes dažniausiai jie labai retai nepriimi implanto. Dantų implantavimas, tai procedūra, kurios metu pakeičiamas tikrasis dantis, kuris dėl tam tikrų faktorių buvo pašalintas. Kaip ir minejo specialistė, ši procedūra labai retai tinka vyresnio amžiaus žmonėms nes jų organizmai labai dažnai atmeta svetimkūnį. Tokiu atvejų senjorams siūloma, dantų implantavimą pakeisti protezavimu.

Protezavimas kaip ir dantų implantavimas pakeičia nuosavus dantis, tačiau turi kelis skirtumus. Vienas iš jų toks, kad dantų implantavimas leidžia pacientui jaustis tartum tai būtų jo tikri dantys, kadangi praktiškai nėra jaučiamas diskomfortas, o kalbant apie protezus jie nėra labai patvarus, per laiką jie susidevi, pakinta žandikaulio forma juos reikia keisti. Taip pat protezai kitaip nei implantai reikalauja daugiau priežiūros, juos reikia išiminėti, plauti, naudoti specialius klijus, kad geriau laikytusi. Valgio metu su protezais gali justis nepatogumas, diskomfortas, ką dantų implantavimas garantuoja, jog nebus.

Protezavimas-implantavimas.lt dantų gydymas

Verdiktas: rinktis dantų implantavimą ar ne?

Atsakymas į šį klausimas labai aiškus. Vienareikšmiškai taip, kadangi ši technologija leidžia nejausti jokio diskomforto, mėgautis nuostabia šypsena. Ji nereikalauja didesnės priežiūros. Dantų implantavimas, tai procedūra po kurios galėsite mėgautis savo gyvenimu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>