Kokią žaidimų konsolę pirkti?

Šiais laikais, žaidimų industrijai pasiekus aukštumas, galima pastebėti labai daug skirtingų žaidimų kompiuterių ir žaidimų konsolių. Pasirinkimas yra milžiniškas, bet su tuo pasirinkimu atsiranda ir problema – ką reikėtų rinktis? Kuo vienos konsolės geresnė už kitas ir panašiai. Šiame straipsnyje, apžvelgsime pagrindinius žaidimų konsolių modelius, jų pliusus bei minusus.

PlayStation 4 kol kas populiariausios žaidimų konsolės pasaulyje. “Sony” sėkmingai laimėjo dabartinės kartos konsolių karą. Šių konsolių išskirtinumai bei pigesnė kaina pardavimų starto dieną, PlayStation konsolėms leido žymiai aplenkti naująsias Xbox dėžutes. Šiuo metu galima pasirinkti iš šių PlayStation konsolių modelių:

  • Playstation 4 Slim;

  • Playstation 4 Pro.

KonsolėsPlaystation 4 Slim yra skirtas ne tokiems išrankiems žaidėjams. Šis modelis, gali paleisti tik 1080p raiškos žaidimus. Playstation 4 Pro gali palaikyti iki 4k raiškos žaidimus, bet tik tuose žaidimuose, kuriuose yra numatyta tokia raiška. Kai kurie konsolių entuziastai teigia, kad Pro, pilnai negali pateikti tikrojo 4k vaizdo. Tam, kad būtų padidinta vaizdo skiriamoji geba, kai kuriuose žaidimuose, jis naudojamas didinant patį vaizdo mastelį, o tai nėra taip efektyvu, kaip „Xbox One X“ išgaunama 4K.

Xbox One ne tokia populiari, kaip PlayStation 4, bet nereikėtų jos nuvertinti. Šios konsolės techninės specifikacijos yra geresnės, todėl žaidžiant žaidimus, ypač online tipo žaidimus, galima pajusti ženklų kadrų per sekundę greitį ir t.t. Šiuo metu galima pasirinkti iš šių konsolių modelių: Xbox One ir Xbox One X. Kaip ir su PlayStation 4 Slim ar Pro, taip ir su šiomis, didžiausias skirtumas yra pats konsolės galingumas ir dizainas, todėl norint įsigyti vieną ar kitą modelį, reikėtų apsvarstyti, kokie asmeniniai reikalavimai yra keliami šioms X dėžutėms.

Jeigu norima įsigyti konsolę ir yra svarstoma tarp PlayStation bei Xbox, turėtų būti aptariami šie pagrindiniai aspektai:

  • Didžioji dalis žaidimų leidėjų, žaidimus pritaiko abiems konsolėms, bet didžiausi ir išskirtiniausi konsolių žaidimai, yra kuriami išskirtinai vienai ar kitai konsolei. Todėl, reikėtų peržvelgti abiejų konsolių žaidimų bibliotekas, taip pačiam įvertinant, kokie žaidimai labiau;

  • Kitas svarbus kriterijus, kurį reikėtų įvertinti yra tai, kad pažiūrėti, kokias konsoles turi draugai, nes norint kartu pažaisti, gali tai ir nepavykti. Tik nedaugelis žaidimų turi bendrą tinklą ties abiem konsolėm;

  • Taip pat, pats galingumas. Nors PlayStation 4 turi daugiau eksliuzyvinių žaidimų, bet Xbox One konsolė yra galingesnė, todėl žaidžiant vien online rėžimo žaidimus Xbox gali būti geresnis pasirinkimas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>