Kokie yra šviesolaidinio interneto išskirtinumai?

Šviesolaidinis internetas yra perduodamas optinio pluošto kabeliais. Bendram vaizdui susidaryti, pateiksiu šiek tiek statistikos:

Vienas optinis kabelis, gali perduoti daugiau nei 90 000 televizijos kanalų;

Vienas optinis kabelis, gali priimti ir perduoti apie 3 milijonus balso skambučių.

Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad lėtas interneto greitis bei duomenų judėjimas, vėlavimai yra praeitis. Optinio pluošto kabeliais, duomenys yra perduodami milisekundėmis, taip neužkraunant bendro tinklo ir užtikrinant sklandų interneto darbo veikimą.

InternetasKaip tai veikia? Paprastai tariant, duomenys yra perduodami šviesos greičiu, todėl tai tampa pranašumu, prieš bevielį internetą. Šviesolaidinio interneto principu, duomenys perduodami dideliais atstumais ir labai greitai, taip neiškraipant pačio signalo. Pavyzdžiui, tradiciniuose laiduose, yra vario, kuris gali slopinti duomenų perdavimo greitį bei sukelti vienokius ar kitokius duomenų perdavimo vėlavimus. Optinio pluošto kabeliuose vario nėra, todėl su tokiomis problemomis susiduriama nėra. Toks internetas, perduoda duomenis iki 1Gb/s greičiu, arba net ir didesniu, žinoma, prieš tai pasidomėjus apie norimo įsivesti interneto paslaugų tiekėjo sąlygas. Šviesolaidinis iš myPlan.lt internetas yra kokybiškiausias ir patikimiausias, todėl užsukę būtent čia, gausite tai, kas ir buvo žadėta.

Norint pastebėti akivaizdžiausius tradicinių kabelių bei optinio pluošto kabelių skirtumus, pateikiu keletą statistinių duomenų:

  • Vidutiniškai optiniu kabeliu 2 valandų filmas yra atsisiunčiamas per 12 sekundžių, o tradiciniu kabeliu per 8 minutes;

  • Vidutiniškai optiniu kabeliu 9 valandų audioknyga yra atsisiunčiamas per 9 sekundes, o tradiciniu kabeliu per 36 sekundes;

  • Vidutiniškai optiniu kabeliu 1000 puslapių ataskaita yra atsisiunčiamas per 0.03 sekundes, o tradiciniu kabeliu per 2 minutes.

Šviesolaidinio interneto sparta yra akivaizdi tiek atsisiunčiant ką nors, tiek įkeliant failus. Taip pat, šviesolaidinis kabelis užtikrina duomenų perdavimo patikimumą, be jokių didesnių trukdžių. Pamirškite netikėtus interneto ryšio strigimus, atlikite norimas operacijas greičiau, taip išnaudojant savo laiką produktyviau.

Šviesolaidinis internetas skirtas didesnius poreikius turintiems žmonėms. Jis paprastai yra brangesnis ir jo įvedimas yra ribotas. Dažnu atveju, užmiestyje šviesolaidinio interneto įvedimas negalimas, o kai kuriuose miesto rajonuose yra ir ribojamas. Norėdami sužinoti, kokios galimybės yra įsivedant šviesolaidinį internetą savo namams, susisiekite su interneto paslaugų tiekėju bei sužinosite visus šio interneto galimus įvedimo variantus. Patariame rinktis Telia internetą, nes šis Lietuvos telekomunikacinių paslaugų rinkoje jau spėjęs įsitvirtinti lyderis, yra vienas iš populiariausių ir patikimų tiekėjų šalyje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>