Kokių papildų reikia šunims?

Ko ieškoti gerame šunų vitamine

Pirmasis žingsnis ieškant tobulo maisto papildo jūsų augintiniui – nuspręsti, ko norite, kad jis veiktų. Turite rasti multivitaminų ir mineralų formulę, kuri atitiktų konkrečios veislės ar tipo šuns mitybos poreikius. Taip pat turėtumėte ieškoti aukštos kokybės prekės ženklo, kuris siūlo didelę kiekvieno vitamino ir mineralo dozę, tačiau neviršija rekomenduojamos kiekvienos maistinės medžiagos paros normos. Papildomas privalumas yra tas, kad į formulę taip pat įtraukti kiti ingredientai, skatinantys papildomą naudą sveikatai. Taip pat norėsite, kad produktą būtų lengva vartoti. Kai kurie šunų vitaminai yra kramtomi ir gali būti duodami kaip skanėstai, o kitų reikia pridėti į maistą arba vandenį. Kai kurie yra skystos formos, kuriuos galima maišyti su vandeniu ar maistu. Vitaminai šunims ir specialisto patarimai.

Vitaminas A sveikoms akims ir odai

VitaminaiVitaminas A yra pagrindinė maistinė medžiaga, kuri padeda palaikyti sveiką odą ir akis, palaiko sveikus sąnarius ir raumenis bei stiprina imuninę sistemą. Šunys vitamino A gali gauti su maistu, tačiau tyrimai rodo, kad daugelyje šunų ėdalo yra nepakankamai šios svarbios maistinės medžiagos. Gerame šunų vitamino A priede turėtų būti 900-3 000 TV retinolio, kuris yra biologiškai aktyviausia šio vitamino forma. Ieškokite preparato, į kurio sudėtį įeina ir beta karotinas, kurį organizmas gali paversti vitaminu A. Šunų savininkai turėtų vengti duoti savo augintiniams gryno retinolio, nes didelėmis dozėmis jis gali būti toksiškas. Papildai šunims, kiek visa tai kainuoja?

Vitaminas B energijai ir kognityvinėms funkcijoms palaikyti

Vitaminas B – tai grupė pagrindinių maistinių medžiagų, kurios, be kita ko, atlieka pagrindinį vaidmenį energijos gamyboje ir pažinimo funkcijose. Šunų maistas dažnai praturtinamas B grupės vitaminais, tačiau daugelyje šių mišinių yra mažai B grupės vitaminų ir daug B grupės angliavandenių, kurie šunims nėra itin naudingi. Geras šunų vitaminų B papildas gali padėti patenkinti jūsų augintinio B vitaminų poreikį ir gali būti ypač naudingas vyresnio amžiaus šunims. Daugumai šunų tinka B-50 arba B-100 formulė, tačiau, jei jūsų šuo yra vyresnio amžiaus arba per mažo svorio, galite išbandyti B-50 formulę. Tačiau būkite atsargūs ir neduokite šuniui per daug B-50, nes tai gali sutrikdyti virškinimą ir paveikti kitų vitaminų ir mineralų apykaitą. Vetriscience ir rinkos tendencijos.

Vitaminas C imunitetui stiprinti

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, būtinas imuninei sveikatai. Šio vitamino šunys gali gauti pakankamai su maistu, tačiau daugelis šunų jo suvartoja nepakankamai, todėl yra linkę į infekcijas. Geras šunų vitamino C papildas gali suteikti jūsų augintiniui papildomo vitamino C, reikalingo optimaliai imuninei sveikatai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>