Kokybiškų minkštų baldų beieškant

Įsirenginėjant savo būstą, reikia padaryti labai daug svarbių žingsnių. Visgi galutinę stilistinę nuotaiką būste kuria pasirinkti pilnos apdailos detalės – tapetai, sienų dažai, grindys, kambarių durys, galiausiai – baldai. Norint viską „atitidirbti“ iki paskutinių akcentų ir sukurti tobulą, skoningą harmoniją, būstą įsirenginėjančiam žmogui gali būti svarbu ir net ir iš kokios struktūros medienos pagaminti lovos atlošai ar kokį blizgesį išgauna oda aptraukta sofa. Apie kokybiškus bei itin skoningus baldus jūsų būstui šiandien ir pakalbėsime.

Lietuviškų minkštų baldų meistrai

Minkšti baldai namamsUnicorn Lt – aukštos kvalifikacijos lietuvių baldų gamybos meistrai, pasiruošę suteikti jūsų būstui išskirtinį įvaizdį. Čia galite įsigyti iš geriausių Europos ir pasaulio šalių atvežtos medienos, odos ir apmušalų pagamintus klasikinius, modernius, minimalistinius, kietuosius ir minkštuosius baldus. Čia be abejonės rasite, kuo papuošti savo miegamąjį, suteikti subtilaus įvaizdį savo svetainei ar svečių kambariui. Bene didžiausią produkcijos dalį sudaro lovų bei sofų pasirinkimas. Akivaizdu, kad besirenkant lovą, svarbu galvoti apie jos dydį, patogumą, čiužinio kokybę. Tačiau kuriant bendrą interjero harmoniją, svarbu susitelkti į bendrą kambario įvaizdį, tarpusavyje derinti baldus, jų tekstūrą ir atspalvius. Jeigu lovą renkatės į savo miegamąjį, svarbu atkreipti dėmesį į konstrukciją, iš kokios ji pagaminta. Ieškant norimo produkto, svarbu pasitarti su specialistais ir tinkamai įvertini kainos bei kokubės santykį. Unicorn LT internetinėje svetainėje specialistai papbrėžia, kad lovos įsigyjimą dažnai apsunkina neadekvačiai užkeltos kainos boldo, kuris, nors ir pagamintas naudojant kokybišką medieną ar medžiagą, yra silpnos konstrukcijos. Būtent todėl bendrovė, kuri pati gamina, o ne tik parduoda savo produkciją, suteikia dideles garantijas ir taip patvirtins pasitikėjimą savo darbų kokybe. Priimant užsakymą, Unicorn LT meistrai atsakingai paima visus išmatavimus, išsiaiškina kliento poreikius, didelį dėmesį skiria kliento suvokimui ape įsivaizduojamą rezultatą. Kartais žmonės ateina priduoti užsakymų, nešini įvairiausiais paveikslėliais su interjero pavyzdžiais, sakydami „noriu, kad mano miegamajame lova atrodytų taip“, tačiau jie nesusimąsto, kad paveikslėlyje lovos stovi didžiuliuose erdviuose kambariuose, todėl erdvė atrodo plati ir neperkrauta. Tuo tarpu vidutiniame lietuvių bute, kur miegamajam skirta vos 12-15 kvadratų ar net mažiau, didelė, ypač plati dvigulė lova su didžiuliu stilizuotu atlošu pasiglemžia bene visą erdvę. Be to, juk tai nebus vienintelis baldas miegamajame. Dažnai ten stovi ir komoda, naktinis sraliukas ar kažkas panašaus. Taigi, reikia įvertinti, kad lova turi būti ne tik 15 cm ilgesnė už žmogaus ūgį, lovos aukštis matuojamas su bet ir ne per didelė turimai erdvei.

Emilijos patirtis įsigijus puikias Unicorn LT lovas

Emilija su vyru įsigijo naujų statybų butą daline apdaila ir nutarė galutinius akcentus sudėlioti patys, susikurdami klasikinio stiliaus interjerą. Kambarių duris pora rinkosi iš bendrovės Vextrus. Juos sužavėjo kokybiška durų gamybai naudojama mediena, platus internetinis katalogas ir itin geri atsiliepimai apie puikų konsultacijų lygį ir aptarnavimą. Vikking durys Diplomat jiems pasirodė pačios tinkamiausios. Tuo tarbu baldų tiekėją pora rinkosi pagal produkcijos kilmės šalį. „Visados vertinome lietuvišką kokybę, todėl neabejodami rinkomės Unicorn LT baldus“- teigia Emilija. Poros miegamajame atsirado puiki dvigulė lova Miranda, vaikų kambaryje dvi sofos lovos –Wilson. Pora taip pat pirko minkštus baldus svetainei, fotelius į koridorių ir kėdes į terasą. „Kokybė nepriekaištinga, medienos konstrukcijos tvirtos, patvarios ir, akivaizdu, kad bus ilgaamžės“ – teigia Emilijos vyras, rekomenduojantis Unicorn Lt produkciją ir savo draugams. Taigi, norėdami įsigyti ilgaamžius, tvirtus ir kokybiškus įvairaus stiliaus bei dizaino baldus, kreipkitės į tikrus savo darbo meistrus. Tokius, kokie yra bendrovė Unicorn LT.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>