Krūtų didinimas – natūralumui bei patrauklumui

Iki šiol gana gajus požiūris, kad krūtų didinimas yra siejamas su D dydžio krūtine, kuri atrodo nenatūraliai. Išties, kai atsirado šio tipo operacijos – jos tikrai sulaukė daug dėmesio. Žmonėms patiko tai, kad galima turėti tokio dydžio krūtinę, kokios norisi. Ir dažniausiai iš per didelio noro ir galimybių, tikrai, krūtinė neatrodo taip gražiai kaip buvo tikėtasi.

Tačiau šiuo metu požiūris yra pakitęs. Vis daugiau moterų renkasi krūtų didinimo implantais galimybę, tačiau stengiasi išlaikyti natūralumą, kuris atrodo taip gerai, kad niekas nesužinos, kad Jūsų krūtys yra didintos.

Reikia saiko

Kad ir koks krūtinės didinimas Jums atrodo geriausias bei kad ir kokios kitos smulkmenos bus pasirinktos – svarbiausia yra suprasti, kad šiuo metu madoje yra saikas ir tuo pačiu natūralumas. Toms moterims, kurios dažniausiai siekia dideli kardinalumo, dažniausiai medikai sako palaukti, neskubėti, apgalvoti. Juk kompiuterių pagalba parodomas galimas rezultatas, tad reikia įvertinti – ar nes per dideli norai. Didesnė krūtinė – tikrai ne visada yra gražesnė.

Tarkitės su specialistais

Reikia tartis su chirurgais, kurie ne tik atlieka operacijas, tačiau ir padeda suprasti – kokio dydžio reikia krūtinės, kokiu būdu geriausia ją didinti bei atsako į kitus klausimus, kurie kyla. Kuo daugiau aspektų bus įvertinta – tuo kiekvienas gali būti ramesnis, kad poreikiai bus patenkinti. Tad konsultuotis – reikia ir kuo išsamiau.

Didinimo būdas

Šiuo metu yra galimas ne vienas krūtų didinimo būdas, tad visada geriausia kuo detaliau tartis su chirurgu, kuris gali padėti suprasti – kuris variantas labiausiai tinka Jums. Ir dažniausiai minimi silikonai toli gražu nėra tai, ko reikia daugeliui. Puikiai tinka ir didinimas riebalais, kurie dažniausiai patinka toms, kurios nori ne tik dailesnės krūtinės, tačiau ir lieknesnės talijos, kuria džiaugtis galima nusiurbus riebalus.

Kiekviena situacija – unikali

Svarbiausia yra suprasti, kad krūtų didinimas riebalais yra unikalus būdas džiaugtis kur kas gražesniu kūnu. Tačiau kiekviena situacija yra unikali, tad reikia tartis su mediku, kuris gali pasakyti, kad Jums labiausiai tinkamas variantas yra didinimas implantais. Taigi, kiekviena situacija yra unikali ir reikia prie jos derintis

Krūtų didinimas gali suteikti moteriai kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad jeigu jai to reikia, jeigu dėl to ji jausis kur kas geriau ir tuo pačiu bus kur kas laimingesnė – kodėl gi ne? Galimybės yra. O ar jomis pasinaudosite?

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>