Kuo naudinga ciberžolė?

Sveikatos stiprinimasCiberžolė daugelį amžių labai vertinamas augalas, kuris pasižymi daugeliu naudingų savybių. Neabejotinai ciberžolės nauda pastebima tiek norint pagardinti maistą, tiek norint atrodyti gražiai, tiek ir norint pagerinti sveikatą. Puikaus skonio ir aromato ciberžolė dar vadinama auksiniu prieskoniu. Tam, kad galėtume pajusti teikiamą naudą, šį augalą reikia paruošti verdant, malant ar džiovinant.

Indijoje daugelį amžių ciberžolė buvo laikoma ypatingu augalu, kuris įvardinamas kaip ajurvedos medicinos priemonė. Pati svarbiausia dalis – šakniastiebis. Kurkuminas sudaro tik apie 3 proc. viso augalo svorio, tačiau tai ir yra ta svarbiausia augalo dalis, kuri panaudojama įvairiems tikslams pasiekti tiek medicinoje, tiek ir gaminant grožio priemones. Galima teigti, kad kurkuminas yra geros savijautos ir jaunystės sergėtojas. Galima išskirti labiausiai teigiamą poveikį, kuris įvardinamas, kai vartojama ciberžolė. Tai priešuždegiminis poveikis. Taip pat ji veikia ir kaip geras antioksidantas. Norintys sustiprinti imunitetą gali vartoti ciberžolės preparatus. Dažniausiai ciberžolė vartojama tokiais atvejais, kai norima pagerinti virškinimo sistemos darbą. Be to, ji tinkama ir tiems, kurie nori ne tik pagerinti virškinimą, bet ir numesti svorio ar pagerinti kepenų veiklą. Jeigu turite problemų su širdimi ar kraujotaka, tai šis augalas taip pat bus labai naudingas.

Ne tik sveikatai turi teigiamos įtakos ciberžolės vartojimas.Vis dažniau kalbama ir apie stiprų teigiamą poveikį odai. Šis augalas ypatingai tinka tokiais atvejais, kai turima problemų su akne, egzema, psoriaze ar rožine. Norint skaisčios ir stangrios odos taip pat tinka naudoti kosmetikos priemones su ciberžole. Juk joje gausu antioksidantų. Taip pat pastebimas toks poveikis, kaip lygesnis odos atspalvis, raukšlelių sumažėjimas, pigmentinių dėmių šviesinimas. Galima naudoti įvairias kosmetikos priemones, pavyzdžiui, kremus, kaukes ir t.t.

Norint pajusti kokia yra ciberžolės nauda sveikatai, reikia suvartoti tam tikrą kiekį. Nors rekomenduojama paros norma yra 1 – 2 g. per dieną, tačiau teigiamas poveikis pastebimas suvartojant nuo 50 mg per parą. Nereikėtų vartoti per didelius kiekius, nes tai gali turėti šalutinių poveikių. Visais atvejais turi būti viskas vartojama atsargiai. Be to, ciberžolė gali būti vartojama skirtingais būdais, pavyzdžiui, gerti arbatas, pagardinti maisto patiekalus ar gerti vaistinėje įsigytus maisto papildus. Kuris būdas geriausias – sudėtinga atsakyti. Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus galimybių ir norų. Svarbu tik vartoti tinkamą kiekį ir nepamiršti to daryti reguliariai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>