Kuo ypatingi išnuomojami mikro autobusai

Mikroautobusai KauneJei kada nors prireiktų pasinaudoti mikroautobusu nuoma Kaune, norėtumėte apžiūrėti autobusiuką, kurį nuomotumėtės. Kuo pasižymi išnuomojami autobusiukai ir ko iš jų tikisi keleiviai?

Keleivių skaičius

Pagrindinis dalykas, kuris skiria mikro autobusą nuo lengvosios mašinos ir nuo ilgo didelio autobuso, tai jo talpa. Automobilio talpa paprastai matuojama įvairiais tikslais ir įvairiais vienetais, tačiau kai lyginame mikro autobusą su lengvąja ir su autobusu, tada svarbus mato vienetas yra keleivių skaičius. Kiek mikro autobuse telpa žmonių. Pačioje mačiausioje lengvojoje mašinoje telpa du žmonės – vairuotojas ir keleivis. Normaliose mašinose telpa penki. Vairuotojas priekyje, vienas keleivis ten šalia ir trys keleiviai gale. Kūdikis arba didelis šuo skaičiuojamas kaip keleivis, kaip ir bet kuris vaikas. Taigi, tai standartai. Autobuse gali tilpti ir keli šimtai žmonių, o štai mikro autobusas yra tas tarpinis variantas tarp mašinos ir autobuso. Jame gali tilpti 6 – 20 keleivių, priklausomai nuo to, kokios ir kaip yra išdėstytos sėdynės. Pačiose pigiausiose šalyse stengiamasi į mikro autobusą sukišti kuo daugiau žmonių, nes tai labai apsimoka. Luxo klasės mikro autobusas netalpins labai daug žmonių, o verčiau tam mažesniam kiekiui užtikrins tikrą komfortą.

Patogios sėdynės

Jeigu nuomojatės mikro autobusą, tai jo nuomotojai tikrai bus pasirūpinę mašinos komfortu. Tikrai nebus taip, kad iš sėdynių styros vinys ar kitos konstrukcijos. Gražūs, nauji mikro autobusai dažnai turi naują odinį saloną arba švelnaus aksomo. Visgi, nuomojant transportą praktiškiau siūlyti odinį saloną, kadangi nuo jo lengviau viskas nusivalo.

Visi saugos diržai

Nors vairuotojas tik vienas prieky, tačiau visi keleiviai turi turėti savo saugos diržus ir juos būti užsisegę kelionės metu. Tai numato KET. Taigi, nuomojamas mikro autobusas turės turėti visiems keleiviams primontuotus techniškai tvarkingus saugos diržus.

Patrauklus salonas

Apskritai, žmonės besinuomodami mikro autobusą, tikisi, kad jis bus patrauklus, naujas. Salonas bus švarus. Lubas ir šonus dengs daili danga, kuri gal bus švelni, o gal odinė. Grindys bus švarios, ant jų bus padėti specialūs guminiai kilimėliai.

Muzika mašinoje – taip pat privalumas, todėl reikia geros garso aparatūros. Geras kondicionierius užtikrins tikrai komfortabilią kelionę, kada oras bus tinkamai ventiliuojamas, o transporto salone užtikrinama tinkama temperatūra. Tamsinti arba netamsinti langai – pasirinkimo klausimas. Integruoti televizoriai, tualetai ir kitos paslaugos taip pat galimi luxo klasės automobilių nuomoje.

1 comment on “Kuo ypatingi išnuomojami mikro autobusai

  1. Labai smagu taip nuomuotis autobusus kelionėms su draugais :)) Kai gera kompanija, tai mažiausiai kreipi dėmesį į komfortą ar saloną, tačiau svarbu laikytis KET.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>