Kur statyti skalbimo mašiną: idėjos

Remonto meistrai VilniujeJeigu norite namuose turėti skalbimo mašiną, verta, ne tik žinoti, kur esant reikalui kreiptis į meistrus (pvz., http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu), bet ir ką daryti, kad skalbimo mašina stovėtų tikrai geroje vietoje. Štai keletas patarimų, kur iš tiesų galėtų sėkmingai stovėti ir būti tinkamai naudojama skalbimo mašina.

Rūsyje: mažesnis pavojus dėl žalingo užliejimo

Taigi, jeigu galvosite, kad kartais visgi bus reikalingas skalbimo mašinų remontas, numatysite ir galimus gedimus. Gal kartais užlies. Gal kartais neveiks. Gal veiks tik iš dalies. Tad reikės pasirūpinti daugybe įvairių dalykų. Vertėtų apie tai pagalvoti. Jeigu gyvenate dagiabutyje, rinksitės vietą, kur mažiausia tikimybė, kad užlietų po jūsų aukštu esančių kaimynų brangų remontą. Jeigu turite nuosavą namą, tuomet geriausia skalbimo mašiną leisti į rūsį. Ten, jeigu ir užlies, tai bus mažesni nuostoliai.

Vonioje: standartiškai

Visgi, galima būtų teigti, kad kai kurie sprendimai bus tiesiog standartiški. Pavyzdžiui, jeigu savo skalbimo mašiną padėsite vonioje. Labai dažnai žmonės vonią daro erdvesnę, jeigu turi tam sąlygas. Tuomet vonioje pastato skalbimo mašiną, pačią keramikinę vonią, tualetą. Tuomet, kai bandoma įsikurti mažesniame bute, į vonią žvelgiama kitaip. Tuomet manoma, kad verčiau būtų pasirinkti tokią vonią, kuri tiesiog patenkintų bazinius poreikius ir užimtų kuo mažiau vietos. Tuomet nedideliame vonios kambarėlyje atsiduria minimali dušo kabina ir klozetas. Na o skalbimo mašina keliauja į kažkurią kitą erdvę.

Virtuvėje: keista, bet praktiška

Taigi, tie, kurie galbūt labai mažame bute įrenginėja sau gyvenamąjį plotą, ir jį taupydami vonios kambarėlį padaro absoliučiai minimalų, supras, kodėl kartais skalbimo mašina yra iškeliama į kitas erdves: pavyzdžiui, į virtuvės kambarį. Žinoma, dėl to, kad ten galima praktiškiau ir įdomiau padėti savo skalbimo mašiną. Tuomet ji tarnaus ir kaip tam tikras stalviršis, ant kurio bus galima gaminti maistą. Be to, ten yra ir visi prijungimai santechnikos bei vandentiekio.

Koridoriuje

Jeigu pavyksta pravesti santechniką, kartais skalbimo mašina gali atsidurti ir kažkur koridoriuje, jeigu tai geras vietos taupymo sprendimas. Tačiau įprasta, kad skalbimo mašina atsiduria kitose erdvėse.

Dirbtuvių pastate

Galų gale, jeigu jūsų gyvenamieji namai tikrai labai maži ir jūs norite dar labiau taupyti vietą, tuomet viską galbūt sudėsite į dirbtuvių pastatą. Juk kieme galima pasistatyti ir tokį, o ten iš tiesų, pavyzdžiui, įrengti skalbyklą ar kitą jums patogią ir reikalingą erdvę.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>