Kvapų koncentracija: kokie kvepalai tinka jums?

Kvapų galima atrasti labai daug ir jų junginiai gali sukurti stulbinamus aromatus. Būtent todėl kvepalai daugeliui kasdienybėje reiškia labai daug. Tai ne tik stiliaus akcentas, bet ir puikus būdas jaustis geriau, pasitikėti savimi labiau ir net paskatinti kokius nors smagius atsiminimus. Prie kai kurių kvapų galima net labai prisirišti, nes jie turi įtakos emocijoms, todėl nieko keisto, jog skirtingiems žmonėms patinka skirtingi kvapai. Renkantis kvepalus labai dažnai reikia atkreipti dėmesį ne tik į pačius ingredientus bei natas, kurios ir suteikia žavesį, tačiau labai svarbi gali tapti ir koncentracija. Skirtinguose kvepalų tipuose, kvapiųjų medžiagų gali būti daugiau arba mažiau ir nuo to priklauso ne tik kiek laiko dienoje bus galima mėgautis kvapu, bet ir tai kiek kvepalų reikės užsipurkšti ar kaip intensyviai jie kvepės. Kokie kvapai patinka asmeniui, dažniausiai nesunku suprasti – užtenka atkreipti dėmesį į tai kokie kvepalai dažniausiai yra naudojami. Tačiau ką apie kvepalus gali pasakyti jų koncentracija?

Didžiausia kvapiųjų medžiagų koncentracija gali būti iki 40 procentų. Dažniausiai tiek būna tikruose kvepaluose, kurie taip pat pasižymi ir didesniu alkoholio kiekiu. Tokie kvepalai bus labai intensyvus ir ilgiau išliks ant odos. Dažniausiai pasikvepinti antrą kartą dienoje tikrai neprireikia. Itin didelės koncentracijos kvepalai moterims būna puiki dovana, o vyrams įprastai labiau patinka gaivesni variantai, kur kvapiųjų medžiagų yra kiek mažiau.

Kvapusis vanduo turi daugmaž 10-18 procentų kvapiųjų medžiagų koncentraciją ir yra vienas dažniausių pasirinkimų. Įprastai tai yra daugelio pirmasis pasirinkimas, nes kainos ir kokybės santykis tikrai stebina. Šie kvepalai išlieka gana ilgai, tačiau bent pora valandų trumpiau nei tikrieji kvepalai ir yra pigesni. Savyje toks produktas turi ir mažiau alkoholio. Mėgstantiems gaivesnius kvapus, tai bus tobulas variantas, nes kvapas nebus itin stiprus.

Odekolonas labiau žinomas kaip kvepalai vyrams, tačiau tai gana universalus variantas visiems nemėgstantiems itin stiprių kvapų. Žinoma, toks kvapas išlieka labai neilgai, nes jų koncentracija siekia vos 5 procentus, o kartais net mažiau. Šių kvepalų puikiai užteks tiems, kuriems kvapai yra intymus dalykas, nes aplinkiniai odekoloną užuosti gali tik priėjus arčiau.

Tualetinis vanduo pasižymi 5-10 procentų koncentracija. Jis tikrai neišlaikys kvapo visą dieną, tačiau kadangi šis produktas yra sąlyginai pigus, juo galima netaupant kvepintis ir kelis kartus per dieną. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>