Kvepalai internetu: Kaip atskirti originalus?

Internetas sprogsta nuo kvepalų pardavėjų gausos. Prekinių ženklų gausa, kainų ir pasiūlymų įvairovė. Puiku. Juk konkurencija priverčia suktis kapitalistinį pasaulį. Tačiau kaip pirkėjui išsirinkti originalius aromatus ir būti tikram, kad tik originalūs kvepalai internetu bus atidarius pakuotę? Juk taip smagu, kuomet pašnekovas paklausia kokiais kvepalais kvėpinamės, nes aromatas pabrėžia mūsų individualumą.

Kaina

Ne paslaptis, kad turgavietėse žinomų gamintojų kvepalai parduodami neįprastai pigiai. Visi žinome, kad pasiteisinimas vienas, esą nereikia nuomotis komercinių patalpų, nesamdo personalo. Ir tai tiesa, tačiau tai nereiškia, kad žinomų prekinių ženklų gaminiai kainuos dvigubai ar net trigubai pigiau, nei prabangioje parduotuvėje. Tad jeigu kaina neįprastai žema, galite įtarti, jog arba kvepalų yra mažiau, arba tai yra klastotė.

Originalūs kvepalai internetu siunčiami iš patikimų tiekėjų. Jeigu norite sutaupyti kvepalai testeriai turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Juk geriau mažiau, bet kokybiški kvepalu testeriai internetu, nei visas kibiras nežinia ko (tas galioja ir tradicinėse parduotuvėse).

Išpardavimas

KvepalaiOriginalūs kvepalai internetu, kaip ir tradicinėse parduotuvėse, pardavinėjami išpardavimų metu. Jeigu verslininkas gavo gaminį pigiau iš tiekėjo ar tiesiai iš gamintojo, jis gali sau leisti paskelbti akciją.

Kita vertus, kvepalu testeriu ispardavimas vyksta praktiškai nuolatos. Pamėginusios testerį žinosite kurie kvepalai patinka.

Kvepalai internetu is uzsienio siunčiami kelis kartus per savaitę. Tad jeigu sandėlyje užsiliko aromatų rezervas natūralu, kad verslininkui verta skelbti išpardavimą. Pirkėjui tereikia sulaukti tokios progos ir čiupti savo nusižiūrėtą gaminį.

Žymėjimas

Prekybos vietose, internetinėse parduotuvėse ir ant gaminio pakuočių privalo būti specialius gaminio gamintojo, platintojo ženklinimas. Tai pirmoji „špargalkė” ieškant originalų. Kvepalai internetu 24 val. pasiekiami. Tad galite bet kada surasti dominančią informaciją.

Buteliukas

Originalūs kvepalai pilstomi į skaidrius buteliukus. Ant jų nelieka jokių patamsėjimų. Tiek kvepalai moterims, tiek kvepalai vyrams turi būti be oro buteliukų ar sudrumstimų. Svarbu patikrinti kamštelį. Jis neturėtų būti įskilęs ar susibraižęs. Nepaisant to, kad kvepalai internetu pristatomi paštu.

Aromatas

Atidaryti originalūs kvepalai ir papurkšti turėtų aplinkui sudaryti lengvą dulksną, kuri vėliau skleis malonų aromatą gana ilgai. Tuo tarpu, klastotės turi išskirtinai aštrų kvapą (jam įtaką daro didelė koncentracija alkoholio) ir kvepia trumpai.

Originalūs kvepalai internetu puikus pasirinkimas, jeigu juos atsisiųsite tik iš patikimo ir patikrinto platintojo. Kvepalai internetu pardavinėjami vadovaujantis tomis pačiomis taisyklėmis, kuriomis vadovaujamasi ir tradicinėje prekyboje. Tarp kita ko, šiemet kvepalai internetu parfum express yra vieni populiariausių aromatų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>