L karnitinas ir sporto pasiekimai

Jeigu sportuojate, turbūt žinote, kas yra acetil l karnitinas, ir kam jis naudingas, kuo jis gali jums pasitarnauti. Taigi, sportininkams šis preparatas gali būti labai veiksmingas bei reikalingas.

Sportuoti buvo gera

Kaip pasakoja Andrius, jam sportas visada buvo tam tikras malonumas, nuo pat vaikystės. „Gal dėl to, kad buvau berniukas, o gal dėl tėvų fizinio aktyvumo, visada jausdavau, kad sportas yra mano kelias. Buvau labai judrus, tėvai iškart užregistravo į futbolo ir kitokias komandas. Paskui ėmiau lankyti sporto klubą, ėmiau ruoštis profesonalesniam kultūrizmui. Ir iš pradžių visa tai irgi buvo labai įdomu, ir sekėsi gana gerai. Tačiau tai nebuvo amžinas kelias“, – sako Andrius.

Ruoštis varžyboms ėmė darytis vis sunkiau

Acetil LTam tikru metu Andrius suprato, kad pasiekė kažkokią ribą, kuomet nors ir sportuoja, tačiau rezultatai nebesikeičia. „Galima būtų ir kažkokią kreivę brėžti: kaip visa tai keitėsi, kas ten vyko. O štai ruošiantis varžyboms tu nori, kad ta kreivė būtų tau kuo palankesnė, kad kuo greičiau eitų į priekį viskas, kad judėtų. Reikėjo priaugti daugiau raumenų masės, sudeginti riebalų, tačiau, nors varžybos artėjo, treniruotės intensyvėjo, bet reikalai nejudėjo“, – sako Andrius.

Į pagalbą atėjo legalūs papildai

Štai tuomet iš kolegų Andrius sužinojo apie l karnitiną, kuris yra labai svarbus baltymams, tai tarsi pagalbinė statybinė medžiaga. „Visada galvojau, kad visi papildai yra blogis. Gal taip nusiteikęs buvau dėl to, kad per mažai žinojau. Man nė į galvą nešovė, kad yra tokių legalių, sveikų, naudingų organizmui, natūralių papildų kaip l karnitinas. Tačiau gerai, kad sužinojau. Paaiškėjo, kad dauguma sportininkų juos naudoja, o jeigu ne juos, tai kažkokius kitus. Taigi, šie papildai man padėjo išspręsti nemažai klausimų ir paspartinti rezultatus. Galima sakyti, tos visos pastangos ir vėl pradėjo duoti kažkokių rezultatų“, – sako vyras.

Sėkmė lydi, kai viskas daroma kartu

Paklaustas, koks gi tas sėkmės receptas sporte, Andrius sako, kad tai yra visas komplektas veiksmų. Negali tikėtis sėkmės, jeigu darai dėl jos labai nedaug. Sėkmė ateina tuomet, kai labiau pasistengi, kai pamąstai sustojęs. Kelyje reikia stabtelėti, apsidairyti. Neabejoti savimi, tačiau stabtelėt ir pažvelgti, ko tau trūksta. Juk bėgdamas nepastebi. Ir visą laiką reikia turėti sistemą kiekvienam reikalui. Negali daryti tik vieno dalyko, reikia visumos“, – sako sportininkas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>