Lėktuvų bilietai – kodėl vasarą bilietai yra brangesni, nei žiemą?

Skriskite pigiauDažnas keliautojas pastebi, kad atitinkamai nuo pasirinkto kelionės laikotarpio, itin ženkliai skiriasi ir oro bendrovių pasiūla ir pateikiami keliautojams lėktuvų bilietų įkainiai. Tiesą sakant, norite tikėkite, norite – ne, tačiau kai kuriais atvejais bilietų kainos gali skirtis net iki penkių kartų. Tai yra beprotiškoji statistikos pusė, kuri parodo, kaip svarbu yra pasirinkti tinkamą laiko tarpą, norintiems keliauti. Vis dėlto, kai kurių darbai, asmeninės situacijos ir panašūs niuansai priverčia gyvenimą suklostyti taip, kad išvykti žiemą, pavyzdžiui, nepavyksta ir tenka ieškoti pigių pasiūlymų vasarą – ar tokiu atveju gali būti, kad lėktuvų bilietai kainuotų pigiau, nei įprastai?

Išimtiniais atvejais tai yra įmanoma, tačiau tikrai ne visada. Norime pabrėžti tą mintį, kad dažnam keliautojui įprastai reikia dėliotis ir susiplanuoti asmeninį laiką, pasiimti atostogas iš darbo ir panašiai, todėl paskutinių sekundžių pasiūlymai, dažniausiai, nėra niekam patraukli išeitis. Vis dėlto, būtų galima pastebėti, kad tai yra tikslinė galimybė, kuri realiai pateikia pačius mažiausius bilietų įkainius, nepriklausomai nuo laikotarpio. Taip įvyksta tuomet, kai bilietus atšaukia, pavyzdžiui, didžiulės, iki tol planuotos, kelionių grupės. Taip pat tai gali nutikti ir dėl papildomų grėsmių, dėl kurių, pavyzdžiui, žmonės atsisako keliauti į pasirinktą kraštą. Žinoma, gali būti ir daugiau priežasčių – gali, tarkime, tiesiog būti nepatrauklus skrydis.

Vis dėlto, grįžtant prie pagrindinės temos, kaip ir reikėtų aptarti mintį, kodėl gi lėktuvų bilietai vasarą yra brangesni, nei žiemą? Tiesą sakant, šioje situacijoje reikėtų išskirti kelis esminius, pagrindinius niuansus. Pirmiausia, tai dėl turistų skaičiaus ir paklausos. Kaip ir tikriausiai suprantate, vasarą keliauti yra malonu, o taip pat – darbuotojai kur kas lengviau vasarą gauna atostogas. Atitinkamai, auga ne tik tų pačių bilietų kainos, tačiau taip pat ir apgyvendinimo ir kitų panašių paslaugų. Taigi, kaip ir suprantama, kad kadangi tai yra vadinamasis sezonas, rasti pigius pasiūlymus gali būti praktiškai visiškai neįmanoma. Taip pat norime pastebėti ir tai, kad taip nutinka ne tik žiemą – galėtume įtraukti ir visas pagrindines pasaulines šventes, kurių metu visi supuola į atitinkamas šalis atšvęsti.

Taigi, jeigu norite keliauti pigiai, jeigu norite visuomet stengtis sutaupyti, viskas tikrai yra įmanoma, paprasčiausiai reikia suprasti, kad lėktuvų bilietai, o tiksliau jų paieškos, tikrai, kad reikalauja papildomo laiko.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>