Mano istorija: numečiau 20 kilogramų

Kad l karnitinas gali padėti numesti svorio, sužinojau tuomet, kai jau žinojau, kaip mesti svorį. Tačiau tai buvo papildas, kuris vienintelis man ir padėjo. O taip pat sveikas gyvenimo būdas. Numesti svorio buvo tikrai nuostabus jausmas.

Numetus tiek svorio – šypsena iki ausų

L karnitinasTikriausiai l karnitinas buvo vartojamas jau maždaug 8 mėnesius, kai pagaliau pasiekiau savo svajonių svorį. Dabar visos kelnės yra daug platesnės, pasilikau vienas didesnes kaip priminimą, kas būna, kai nemyli savo kūno, kai jį apleidi. Mums yra kartais šaukiama, kad mūsų kūnas – mūsų nuosavybė. Aš manau, kad mūsų kūnas nėra mūsų nuosavybė, nes mes nepasirinkome jo, mums jį davė. Ir jo negalime iškeisti į kitą. Mes esame jame įkalinti ir tiek. Ir dar tame pačiame kūne gali atsirasti ir kiti žmonės, jeigu esi moteris. Taigi, numesti svorio – reiškia pasirūpinti kūnu, kuriame esi. Ir tada visas gyvenimas, visas pasaulis staiga pasidaro daug gražesnis. Su sporto, sveikos mitybos ir l karnitino pagalba aš atsikračiau 20 kilogramų ir 2000 tonų nuoskaudų, kurias gyvenime turėjau, kurios mane ribodavo ir neleisdavo man daryti vieno ar kito dalyko. Dabar esu nepaprastai laiminga.

Padėjo sveikas protas ir supratimas, ką reikia daryti

Ilgus metus aš žaidžiau kaip ir kitos: trumpalaikės dietos, „stebuklingi“ milteliai, iškrovos, įkrovos, vėl nauja programa, netgi bandžiau užsikoduoti nuo maisto. Tačiau tavo išorė atspindi tavo vidų, ir tas tikrai yra. Jeigu tu nori atrodyti gerai, tu negali būti purvinu vidumi. Tik kai tavo siela nurimsta, kai ateina ramybė ir pasitenkinimas į tavo gyvenimą, tuomet tu gali jaustis gerai. Tuomet gali būti tuo laivo kapitonu, kuris laivą nuveš geru maršrutu. Taip kalbu apie save ir apie tai, kad kai susitvarkiau su savo psichologija, atsirado teisingas mąstymas ir teisinga kryptis. Tuomet iš tiesų pirmą kartą gyvenime ėmiau rūpintis savo kūnu. Numečiau nereikalingus kilogramus, atnaujinau ryšius su žmonėmis, kurie man svarbūs ir brangūs.

Eiga

Pirmieji kilogramai tirpo labai greitai ir tai buvo be galo malonu. Kaip ant sparnų laksčiau. Ėmus lėtėti: dariau įkrovos dienas ir didinau fizinį aktyvumą. Nes tai padeda geriau išjudinti organizmą, kažkaip pakeičia tą visą jo apykaitą. Ėmiau vartoti ir l karnitiną, kad man lengviau tirptų tie riebaliukai. Turi rinktis tokį būdą, su kuriuo galėtum likti visą gyvenimą, aš tokį ir pasirinkau.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>