Mitai apie plaukų priauginimą

Nors plauku priauginimas Kaune yra tikrai konkurencinga rinka, ir šia paslauga naudojasi daug moterų bei kiek mažiau vyrų, nors tų paslaugų kokybė skiriasi, nors skiriasi ir kainos – vis tiek yra nemažai žmonių, susidarančių kažin kodėl neteisingą požiūrį apie tai, kas apskritai yra tas plaukų priauginimas, kam jis reikalingas, kaip jis atliekamas ir, kiek jis kainuoja. Tad štai keturi svarbiausi mitai, kurie dažnai suklaidina naujokes, dar tiks svarstančias, ar verta prisiauginti plaukus.

Mitas: labai brangu

Priauginti plaukaiŠiais laikais net ir raukšles efektyviai išsilyginti nėra brangu. O tokia paprasta procedūra kaip plaukų priauginimas Kaune, Vilniuje ar, juo labiau, mažesniuose miesteliuose, yra tikrai nebrangi. Taip pat galima į šią situaciją žvelgti ir per tą prizmę, kad iš tiesų jūs išleidžiate pinigų savo plaukų grožiui puoselėti nuolatos. Jei taip esate nepatenkinta savo plaukais, tai perkate brangius balzamus, kaukes, aliejus, kondicionierius ir gal net geriate nieko nedarančius homeopatinius vaistus… Tad ta kaina nebus tokia didelė, jeigu visas tas netikras priemones nustosite pirkti ir susitaupys pinigų, kuriuos panaudosite plaukų priauginimui. Be to, plaukų priauginimo kaina tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokių plaukų priauginti norite. Dažniausiai skaičiuojama už sruogas. Ir čia jūs jau iškart galite gauti norimų spalvų ir tipo sruogas: šviesias, tamsias, spalvotas, tiesias ar garbanotas. Taigi, nereikės investuoti dar į tų plaukų pakeitimą (kaip kad keičiate savus: perdažote, tiesinate arba garbanojate ir pan.).

Mitas: skauda

Kažkodėl kartais vis dar galima išgirsti ir šią klaidingą nuomonę, nors ji tikrai neturi nieko bendro su realybe. Kaip gali skaudėti? Plaukų sruogos jungiamos prie esamų plaukų apatinės dalies, o ne įkalamos į odos paviršių. Tad jūs nejausite visiškai nieko, o toms, kurioms patinka plaukų ir galvos masažas, turbūt nuo malonumo net užmigs plaukų meistrės kėdėje…

Mitas: niežti galvą

Būna ir tokių atsiliepimų. Tačiau čia tas pats, kas sakyti, kad nuo šampūno niežti galvą. Niežti, jeigu šampūnas blogas arba neišsiplovei jo. Taip yra ir su plaukų priauginimu: su geromis priemonėmis ir kokybiškai priauginti plaukai nekelia visiškai jokio diskomforto.

Mitas: kenkia plaukams

Tai irgi yra netiesa, kadangi kur kas labiau plaukams kenkia karštas fenas, medvilninė pagalvė, kuri sugeria drėgmę, saulė, peroksidas ir įvairūs plaukai, lakas ir pan. Priauginami plaukai – tai sruogų prikabinimas prie kitų plaukų galiukų, ir tame nėra nieko kenksmingo. Be to, tuos galiukus ir taip bus laikas pakirpti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>