Naktiniai klubai: etiketo taisyklės, kurių galbūt nežinojote

Naktinis gyvenimas patinka ne tik jauniems, tačiau ir vyresnio amžiaus asmenims, kurie juda muzikos rimtu ir dažniausiai neatsisako išgerti labai skanaus kokteilio. Naktiniai klubai bei barai – puikus pasirinkimas. Tik reikia nepamiršti, kad greta atsipalaidavimo taip pat reikia laikytis tam tikrų nerašytų taisyklių, kurios padeda ne tik gerai jaustis pačiam, tačiau taip pat ir netrukdyti kitų.

Ne visi žino, kad naktiniuose klubuose yra ta tikras etiketas, kurio reikia laikytis. Jis taip pat galioja ir baruose, tačiau klubuose jis yra aiškiau išreikštas ir labiau paisomas. Trumpai supažindinsime su pačiomis svarbiausiomis taisyklėmis, kurias turi žinoti kiekvienas klubinėtojas.

Tinkama apranga – svarbi

Naktiniai klubaiPirmiausia reikia pakalbėti apie aprangą, kuri gali atrodyti labai provokuojanti. Tiksliau, naktiniai klubai yra vieta, kur dažniausiai nebijoma rengtis labai iššaukiančiai ir tuo pačiu atrodyti puikiai. Visgi, siūlome nepamiršti, kad net ir tokiose vietose yra tam tikras etiketas. Reikia atrodyti elegantiškai. Žinoma, ši taisyklė yra taikoma ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Tam puikiai tinka kokteilinės suknelės ir tuo pačiu švarkai. Taip pat reikalinga ir gera avalynė. Tokia, kuri padeda atrodyti puikiai ir tuo pačiu tokia su kuria šokiai yra ryto bus tikrai smagūs ir tuo pačiu nekels jokio diskomforto. Renkantis siūlome daugiau dėmesio skirti kokybei, kadangi klubas yra ta vieta, kur gana dažnai tenka namo grįžti su sulaistyta suknute.

Gėrimai – tik saikingai

Dažniausiai naktiniai klubai yra vieta, kur dažniausiai žmonės ateina atsipalaiduoti. Ir blogiausia, kad kartais vakarėlis tampa toks intensyvus, kad paprasčiausiai sunku jį suvaldyti. Žinoma, dažniausiai to palydovas yra alkoholis, tad jo kiekiai turi būti normuojami. Siūlome gerti mažiau, tačiau rinktis geros kokybės kokteilius, kurie padės Jums atrasti naujus skonius. Šiuo metu barmenai siūlo tikrai labai daug variantų, tad kiekvienas renkasi tą, kuris jam labiausiai patinka. O puiku tai, kad dažniausiai klubuose kainos nėra labai kuklios, tačiau džiugu, kad dažniausiai tai padeda žmonėms kur kas paprasčiau normuoti kiekius ir tuo pačiu atsakingai leisti laiką nakties metu.

Pokalbiai – ne šokio vietoje

Dar viena labai svarbi etiketo taisyklė yra pokalbių vieta. Kai kuriems atrodo, kad šokių aikštelėje reikia megzti naujas pažintis žodžiais. Tikrai ne. Pažintis megzti galima, tačiau tik kūnais, kadangi nemalonu, kai susikalbėjimo metu, kai vienas žmogus kitą sunkiai girdi, trukdoma aplinkiniams, kurie dažniausiai nori atsipalaiduoti. Tokiu atveju puikiai tinka staliukai, baras, kur susikalbėti tampa kur kas paprasčiau.

Taigi, galima sakyti, kad tai yra pati svarbiausia taisyklė, kurios reikia nepamiršti. Kadangi ji remiasi į tai, kad Jūsų elgesys gali trukdyti kitiems. Lygiai taip pat ir kiti patarimai, kuriuos pateikėme viršuje. Visi jie yra orientuoti į kitų žmonių gerbūvį, kuriuo turi rūpintis kiekvienas iš mūsų.

Tinkamas elgesys tam tikroje vietoje yra būtinas, kadangi tik tokiu atveju vakarėlis bus labai smagus ir tuo pačiu kiekvienas jame dalyvaujantis žmogus tikrai gerai jausis. Tad pirmiausia – išmokite etiketo taisykles tam tikroje vietoje ir tik tada siūlome ten lankytis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>