Nauji langai apšiltins namus

Jeigu norite, kad jūsų namuose ne taip švilptų vėjas, metas pagalvoti apie jų apšiltinimą. Iš tiesų, norint užtikrinti geresnį namo sandarumą, vien tik gerų norų neužteks, turės būti ir sienos šiltinamos, ir plastikiniai langai dedami vietoje senų kiaurų, ir stogas palopomas arba pakeičiamas, ir kiti svarbūs darbai atliekami, kad tik viskas būtų gerai jūsų namui. Tačiau šiandien, kai Tiks langai yra toks populiarus gero lango pasirinkimas, metas pagalvoti apie tai, kokie langai iš tiesų padeda jūsų name laikyti šilumą, o kokie – ją tik iššvaisto. Kodėl geri plastikiniai langai leis žiemą praleisti šilčiau?

Senų langų prakeiksmas

Langai namui ar butuiTie, pas ką yra buvę namuose seni supuvę langai, žino, koks vargas juos prižiūrėti, koks vargas juos apskritai turėti. Iš tiesų, tai kone galima pavadinti senų langų prakeiksmu. Vos ateina žiema, langai apsitraukia tokiu storu ledo sluoksniu, kad beveik jame galima būtų kirsti eketę, kol pasieks stiklą. Aišku, reikia, kad langai, visų pirma, būtų bent jau dvigubi. Tačiau net ir tai nebūtinai juos apsaugos nuo tokios langų padėties, kada jie tiesiog apšarmoja ir apšąla. Be to, kai yra seni papuvę ir sušalę langai, kas žiemą tenka juos kamšyti. Kamšymas yra varginantis procesas. Reikia pirma pasigaminti kamšalo. Tai gali būti ir laikraščiai, ir vata, ir skudurai. Viskas suplėšoma arba sukarpomaatraižomis. Tada jos kišamos į tas vietas, kur gali švilpti vėjas. Galiausiai visa tai sugrūdus, reikia užklijuoti lipnia juosta. Kuo storesnė juosta, tuo, žinoma, yra geriau. Tačiau apskritai ši būsena, kada seni langai praleidžia vėją, šaltį, yra labai nemaloni, o langų užkamšymas, galima sakyti, yra tik dalinis nuskausminimas.

Pakeitus langus, sumažėjo šildymo išlaidos

Tačiau ne vienas žmogus, kuris visiškai pasikeitė langus, ir vietoje senų medinių atsirado nauji TIKS langai, kurie dažniausiai yra plastikiniai langai, gali patvirtinti, kokių teigiamų pokyčių suteikia langų pakeitimas. Pirmiausiai imi pats puikiai jausti tą šilumą, tiesiog gali būti prie lango, ir nuo jo į tave neina šaltis. Antra, tu gali bet kada atsidaryti, praverti langą, ko negali tada, kai yra seni užkamšyti ir užklijuoti langai. Trečia, akivaizdžiai sumažėja šildymo išlaidos, kadangi namas tampa sandaresnis. Temperatūrą jame išlaiko ir nauji langai, ir galimi kiti šiltinimo darbai, jeigu jie atliekami visi vienu metu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>