Paakių pagalvėlės – žvitriam žvilgsniui

Norint džiaugtis tokiais paakiais, kurie ir po nemigos nakties atrodys gyvybingi – svarbu su savimi visada turėti pačias svarbiausias priemones, kurios padės kovoti su laiku bei nuovargio požymiais. Šiuo metu priemonių, kurios yra skirtos tik paakių zonai – tikrai labai daug. Džiugu, kadangi tuomet kiekviena ir kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai tinka.

Štai ir rinkoje labai vertinamos paakių pagalvėlės. Jos nuostabiai atgaivina šią zoną. Naudoti reikia, žinoma, ne tik tada, kai esate pavargęs, tačiau kuo dažniau.

Paakių pagalvėlių nauda

Paakių pagalvėlės yra mažos, drėkinančios pagalvėlės, kurios yra skirtos paakių sričiai. Jos dažniausiai būna pagamintos iš hidrogelio ar bioceliuliozės ir yra praturtintos įvairiais ingredientais (tokiais kaip hialurono rūgštis, kofeinas ir agurkai). Paakių pagalvėlės skirtos siekiant:

● Sumažinti paburkimą ir tamsius ratilus.

● Drėkinti ir maitinti paakių odą.

● Išlyginti smulkias raukšles ir smulkias raukšleles.

● Pagerinti paakių srities bendrą išvaizdą.

Paakių pagalvėlės paprastai naudojamos vieną ar du kartus per savaitę. Naudojimas labai paprastas. Nuvalykite ir nusausinkite veidą. Uždėkite paakių pagalvėles po akimis ir palikite 15-20 minučių. Tada nuimkite pagalvėles ir švelniai įtrinkite likusį serumą į odą.

Paakių pagalvėlių pasiūla

Paakių pagalvėlės gali būti veiksmingas būdas pagerinti paakių srities išvaizdą. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamas savo odos tipui ir poreikiams. Jei turite jautrią odą – ieškokite gaminių, kurios pagamintos iš hipoalerginių ingredientų.

Jei neramina pabrinkimas ir tamsūs ratilai – tinka tokios, kuriose yra kofeino. O jei jus erzina smulkios raukšlelės – ieškokite pagalvėlių, kuriose yra hialurono rūgšties.

Štai dar keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti:

● Nenaudokite pagalvėlių, jei turite atvirų žaizdų ar sudirgimo paakių srityje.

● Jei jaučiate deginimą ar dirginimą – nedelsdami nutraukite naudojimą.

● Laikykite pagalvėles vėsioje, tamsioje vietoje.

Kaip atgaivinti paakius?

Yra dar keli patarimai, kurie gali padėti atgaivinti paakių zoną. Pavyzdžiui, šalti kompresai. Uždėkite šaltus arbatos maišelius, agurkų griežinėlius ar šaltą šaukštą ant užmerktų akių 10-15 minučių. Šaltis padeda sutraukti kraujagysles ir sumažinti paburkimą. Švelniai masažuokite paakių sritį pirštais sukamaisiais judesiais. Tai padeda padidinti kraujotaką ir limfos nutekėjimą. Verta dėmesio ir bulvių kaukė. Sutarkuokite bulvę ir sumaišykite su šiek tiek šalto pieno. Užtepkite mišinį ant paakių srities ir leiskite jam „veikti“ 10-15 minučių. Bulvės turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti paraudimą ir patinimą.

Suteikite sau galimybę kasdien atrodyti puikiai. Rūpinkitės savimi.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>