Paminklo pasirinkimas: 5 kriterijai, kuriuos reikia įvertinti

Ateina gyvenime toks momentas, kai artimam žmogui reikia ieškoti paminklo. Svarbiausia rasti tokį, kuris atitiktų būtent amžino poilsio atgulti norinčio žmogaus poreikius. Kai kuriems paminklai yra tokie svarbūs, kad jie net juos perka sau, kad prireikus, kai jau ateis laikas – tuo būtų tinkamai pasirūpinta.

Tiesa, tinkamo paminklo pasirinkimas yra kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Ypač tokiu atveju, kai tikrai norisi rasti tą, kuris labiausiai tiktų į kitą pasaulį išėjusiam žmogui. O mes nurodysime 5 aspektus, kurie dažniausiai greitina ir konkretina paieškas, padeda lygina t internetu rasti tinkamiausius.

1. Pirmiausia, žinoma, kaina, kuri tikrai labai kinta. Sunku nurodyti kainos ribas, kadangi jos labai plačios, juolab, skiriantis kainos varijuoja ir tokios galimybės, kurios siūlomos. Dažniausiai – dydžiu, tačiau ir kitomis papildomomis charakteristikomis.

Paminklai2. Taip pat svarbus kriterijus yra stilius, kuris tikrai gali būti labai įvairus. Ir nors dažniausiai meistrai galima gana paprastus, kurie atrodo minimalistiniai ir net kukliai, tačiau rinkoje galima rasti ir labai drąsius bei akis traukiančius variantus, kurie kitiems gali atrodyti per daug ektravagantiški. Visgi, kapo puošybos – kiekvieno pasirinkimas, tad ir reikia rinktis pagal savus poreikius, o ne vertinant – ką kiti pasakys.

3. Dar vienas vertinimui reikalingas kriterijus yra medžiaga, kuri naudojama paminklo gamyboje. Dažniausiai, žinoma, granitas, marmuras, kuris džiugina ne tik estetiškai patraukliu, tačiau taip pat ir ilgaamžiu gaminiu. Žinoma, jis kainuoja daugiau nei kad medinis, tačiau skirti to laiko – verta, kadangi ir dirbinys perkamas ne tik dešimtims, tačiau net ir šimtams metų.

4. Taip pat detaliau vertinamas ir dydis, kuris lemia kainą. Dydžio poreikiai taip pat labai kinta. Tais atvejais, kai kapavietė skirta visai šeimai – dažniausiai perkamas vienas didelis paminklas ir ant jo yra kalamos raidės. Patogu, paprasta, galiausiai, visapusiškai išpildoma erdvė.

5. Galiausiai paminklai gali būti pasirenkami ir pagal užrašus, kurie daromi klientui pageidavus. Nuo labai paprastų iki labai įmantrių raudžių, tad vėlgi – pasirinkimas yra labai įvairus.

Parodyti tam žmogui, kuris jau nebe su mumis – dėmesio reikia. Ir pats paprasčiausias būdas tai padaryti yra papuošti kapavietę taip, kaip jis norėtų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>