Apva parama saulės elektrinėms

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) nuo 2020 metų sausio 2 dienos kviečia teikti paraiškas dėl paramos įsirengiant saulės elektrines.

APVA parama saulės elektrinės fiziniams asmenims

Paraišką gali teikti fiziniai asmenys, turintys nuosavybės teisę į gyvenamosios paskirties 1 ar 2 būtų namą ar sodo namą, žemės sklypą, jei jėgainė bus įrengta ant žemės. Įsigyjant saulės jėgaines yra keliami šie reikalavimai:

– Įranga turi būti nauja.

– Ji turi atitikti Europos Sąjungos standartus ir turėti ne mažiau 10 metų garantiją, taip pat 25 metų garantija 80 procentų efektyvumui.

Apva parama saulės elektrinėms siekia 322,91 euro už 1 kW galios. Norintys gauti šią paramą nuo 2020 metų sausio 2 dienos gali užpildyti registracijos formą ir pateikti ją APVA, kartu su kitais reikalingais dokumentais. Per 30 dienų nuo kvietimo pabaigos APVA įvertins kiekvieną registracijos formą ir praneš, ar buvo skirta parama, o jei ne – paaiškins kodėl.

Gavus paramą, įsirengti saulė elektrinę privaloma per 9 mėnesius nuo kvietimo pabaigos. Taip pat asmuo įsipareigoja 5 metus neperleisti ir neparduoti valdomo turto, ant kurio buvo įrengta elektrinė.

Įmonė, kuri atitinka reikalavimus paramai gauti

„Saulės grąža“ įmonė jau įrengė saulės elektrines ne vienam Lietuvos gyventojui ir verslui. www.saulesgraza.lt dirba pagal aukščiausius standartus, naudojama įranga atitinka visus ES reikalavimus, turi sertifikatus. Specialistų naudojama „Solo Tek“ įranga turi reikiamą garantiją: stiklas-stiklas moduliai turi 30 metų garantiją, standartiniams moduliams teikiama 20 metų garantija. APVA parama saulės elektrinėms jums nekels rūpesčių, jei pasitikėsite „Saulės grąža“.

Po sutarties pasirašymo „Saulės grąža“ darbuotojai įrengs elektrinę per 1-5 mėnesius, priklausomai nuo jos dydžio. Taigi, su šia įmone įvykdysite visus reikalavimus, kurie pateikti norintiems gauti paramą saulės energijai. Taip pat galėsite konsultuotis visais klausimais, o profesionalūs darbuotojai padės parengti reikalingus dokumentus, norintiems tapti energijos gamintojais.

Saulės energija – tai perspektyvą turinti ateities investicija. Planuojama, kad 2050 metais saulė bus vienas iš dažniausiai naudojamų energijos šaltinių. Tam yra rimta priežastis – tokios energijos gamyba yra ekologiška ir nekenksminga aplinkai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>