Kokios parketlentės tinka svetainei?

Įvairių spalvų ir raštų parketlentės naudojamos įvairiems namų interjero stiliams sukurti. Ši grindų danga užsitarnavo populiarumą dėka to, kad gaminama iš natūralių medžiagų ir gražios išvaizdos. O ko daugiau reikia, kuriant namų interjerą?

ParketlentėsLabai dažnai klausiama, kokia grindų spalva būtų tinkamiausia svetainei? Vieno atsakymo tikrai negausti, nes įvardinti vienintelę spalvą, kuri bus tinkama visiems – neįmanoma. Grindų spalva turi būti derinama prie esamo ar dar tik kuriamo interjero. Pakalbėkime apie patį populiariausią sprendimą, kurį priima daugelis žmonių. Labai dažnai svetainei pasirenkamos šviesios spalvos grindys. Tokias parketlentes renkasi tie, kurie kuria minimalistinį, skandinavišką, šiuolaikinį, kaimo ar net antikvarinį interjero stilių. Jei jums neaišku, kodėl grindys iš parketlenčių yra puikus pasirinkimas ne vienam interjero stiliui, tai galima paaiškinti labai paprastai. Parketas – universali grindų danga. Ji gaminama ne tik įvairių spalvų, bet ir raštų. Dėl šių priežasčių šią grindų dangą galima pritaikyti įvairiems stiliams. Tarkim, sendinto ąžuolo grindų danga puikiai tiks ten, kur vyrauja antikvariniai daiktai ir baldai.

Ar žinojote, kad tinkamai parinkta grindų spalva gali vizualiai patalpą padidinti arba sumažinti? Tai yra tiesa. Dėl šios paprastos priežasties, svetainėje pasirinkus šviesias spalvas galima vizualiai praplėsti patalpą. Priešingo efekto sulauksime, jeigu mažoje svetainėje pasirinksite tamsias grindis. Jos sumažins visą kambarį. Dėl to, šviesi grindų danga idealiai tinkama svetainėse, kurios mažos. Tiesa, jeigu šviesios spalvos tinkamos tiek dideliems, tiek ir mažiems kambariams, o štai juodos spalvos grindys bus tinkamos tik itin dideliame kambaryje. Taigi, galima teigti, kad šviesios grindys yra universalios, nes tinkamos įvairaus dydžio patalpoms. Be to, labai svarbu ir kurioje pusėje langai t.y. natūralus dienos apšvietimas, todėl renkantis grindų dangą reikėtų, kad turėtumėte galimybę atsinešti į namus pasirinktos grindų dangos pavyzdžius ir pažiūrėti kaip atrodytų grindys prie tam tikro apšvietimo, kuris yra jūsų kambaryje. Atsiminkite, kad parduotuvėje parketlentės yra apšviestos dirbtinės šviesos, todėl norėdami įvertinti kaip iš tikrųjų atrodys tokia danga, turite pasiimti pavyzdžius. Be to, tai bus puikus būdas įsitikinti ar tiks sienų spalvos, užuolaidų spalvos ir baldų spalvos.

Svetainė – pagrindinis namų kambarys, kuriame susirenka visa šeima ar draugai. Labai gerai, kai tokioje erdvėje visi gali jaustis puikiai, kai interjeras dera tarpusavyje visomis spalvomis. Štai dėl tokios svarbios priežasties svarbu pasirinkti tinkamą grindų dangą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>