Kaip nugalėti asmeninį bedarbystės kirminą?

Paskolos bedarbiams asmenimsKartais paskolos bedarbiams asmenims atrodo geras asmeninių finansų valdymo sprendimas, nes jis leidžia greičiau ir tikslingiau susitvarkyti gyvenimą, leidžia padengti kažkokius įnašus, kuriems pirmiausia reikia įstatinio kapitalo, galbūt pradėti savo naują verslą. Tačiau ne visada žmonės turėtų tokiais dalykais disponuot. Jeigu esi bedarbis ir viskas, kas tave gelbėja gyvenime yra būtent paskolos, tuomet reikia pradėti ieškoti kitokių sprendimo būdų gyvenime.

Pamirškite paskolas

Pirmas dalykas, nuo kurio verta pradėti, tai suprasti, kad kreditai bedarbiams nėra lengvi pinigai, nėra kažkas, kas tiesiog skrenda iš dangaus ir jus išgelbėja. Pirmiausia, tai yra didelė finansinė atsakomybė ir turi su ja kovoti. Jeigu neturi darbo labai ilgai, tai yra rodiklis, kad kažkas tavo asmeniniame gyvenime yra tikrai ne taip, kaip turėtų būti. Tad jeigu dar ir pasiskolinsi nemažą sumą pinigų, kainuos tik daugiau toks dalykas, reikės galvoti, kur gauti pinigų paskolai grąžinti. Tad pradėti reikėtų nuo minties, kad kreditai bedarbiams nesuteikiami ir net neieškoti sąlygų jiems gauti. Tiesiog iškart imti savo darbus ir daryti juos taip, kad gautum pinigų iš uždarbio, ne iš paskolos.

Naudokitės Darbo Biržos mokymais ir subsidijomis

Kadangi nuo nulio pradėti visiems sunkiausia, bedarbiais pasirūpinti yra linkusi mūsų valstybės socialinė sistema. Pavyzdžiui, galima gauti pinigų iš Darbo Biržos kaip subsidiją savo verslui pradėti, ir jeigu dar galite dalyvauti programoje iki 29 metų (jaunimui). Jeigu tai dalykai, kuriuos galite daryti, tuomet turite pradėti galvoti apie tai, kad Darbo Birža jums sumokės. Tačiau subsidija nėra paskola – jeigu jums pavyks įgyvendinti savo sumanymą, tuomet nereikės ir grąžinti tos subsidijos. Taip pat galima pasinaudoti ir kita opcija – įvairiais darbo biržos mokymais.

Atraskite veiklą, kurią mėgstate

Visgi, geriausia dirbti ten, kur jums patinka veikla. Jeigu ją mėgstate, jeigu galite būti jos entuziastas, tuomet nėra taip svarbu, ar pavyks susikrauti lobius, ar mažiau uždirbsite. Tiesiog jūs būsite laimingas dirbdamas tai, kas jums patinka. Dėl to pirmiausia visada ir imkite ieškoti darbų ir mokslų tose srityse, kurios jums iš tiesų patinka. Orientuokitės ir į veiklą, ir į rezultatą, tada uždirbsite daugiausia. Apsupkite save įkvepiančiais žmonėmis, kurie moka siekti tikslo, kurie galbūt netgi dirba kažkuriuose tos minėtos veiklos laukuose. Tai tikrai padės susidaryti teigiamą, įkvepiantį įspūdį ir dėl to jūs norėsite dirbti ir uždirbti, nugalėsite tinginio kirminą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>