Penkios motyvuojančios mintys svorio metimui

Kartais elektronines svarstykles rodo visai ne tai, ką norėtumėte matyti, ant jų užlipę. Tačiau pasiryžti pokyčiams vis tiek būna sunku. Juk reikėtų prisiversti padaryti daug visko, reikėtų laikytis dietos, o gal dar blogiau – sportuoti. Nieko nedarant elektronines svarstykles nepradės rodyti mažesnio svorio, nuo klubų neims smukti ir kristi kelnės, nenutiks nieko, dėl ko galėtum pasijausti tikrai lieknas žmogus. Taigi, jeigu tau reikia įkvėpimo, štai keletas motyvuojančių principų, kurie galbūt padės pradėti naują gyvenimą.

21 dienų iššūkis

Profesionalios svarstyklės buičiaiTai populiari psichologų teorija apie tai, kad mūsų įpročiai susiformuoja per 21 dienas. Vadinasi, per šias dienas mes galime išmokti praktiškai bet ką. Bėgioti rytais, kilnoti svarmenis, eiti pėsčiomis, o ne važiuoti, mokytis kalbų, maitintis sveikai arba bent jau nevalgyti vakarais. Patikėkite, geriems įpročiams susiformavus ir ant svarstyklių lipti pasidarys visai malonus įprotis. Duokite sau uždavinį ir leiskite sau pajusti, kas būna, kai stengiesi iš visų jėgų. Juk nuo 22 dienos viskas jau eisis kur kas lengviau.

Sveikas gyvenimo būdas – pranašumai visur

Sakoma, kad bėda po vieną nevaikšto. Tačiau tas pats yra ir su sėkme. Jeigu jums nesisek darbe, meilėje, laimėje, realizacijoje, jeigu niekaip nepabaigiate senų darbų, neįgyvendinate užsibrėžtų tikslų, jums metas pradėti viską keisti. Tačiau ne nuo rytojaus, o jau nuo dabar. It tereikia žinoti, kad dažnai visas tas tingumas yra kaip bendras komplektas, kaip visas rinkinys. Jūs tingite dirbti, tingite mokytis, neprisiverčiate padaryti kažko daugiau negu būtina. Tai taip ir gyvenate. O štai, jeigu pradėtumėte kažkiek sveikiau gyventi, tai gal ir dauguma kitų dalykų pradėtų klotis lengviau. Išbandykite ir gal suprasite, kad gyvenime iš tiesų daug dalykų gali eitis geriau.

Kuo iš tiesų norėtumėte būti

Užduokite sau klausimą. Kuo iš tiesų norėjote būti, ir kuo tapote. Ar tai du skirtingi žmonės? Ar tikrai norėjote, kad jūsų gyvenime svarstyklės rodytų būtent tą svorį, kokį jį rodo dabar? Ar tikrai norėjote būtent tokio gyvenimo, būtent tokių savo kūno išmatavimų, būtent taip atrodančių drabužių? O gal norėjote būti perpus lieknesni? Tai ko jūs laukiate? Gyvenate tik vieną kartą, ir svarbu ne tik džiaugtis akimirka valgant pyragaitį, bet ir išlaikyti balansą. O jis gali būti toks, kokio ir patys sau pavydėsite. Tereikia šiek tiek pajudėti ir mažiau valgyti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>