Persikraustymas iš centro į Pašilaičius

Jauna šeima pabandė sugriauti mitus, kad tik centre galima gerai gyventi ir nutarė išsikraustyti toliau į miesto pakraštį. Juos sudomino parduodami butai Pašilaičiuose, kurie įrengti naujos statybos namuose. Teko, kaip ir daugeliui kitų tokių naujakurių, imti paskolą, susiplanuoti viską naujam gyvenimui, ir išvykti.

Centrą iškeitė į didesnį plotą

AmbercityPaklausti, kodėl nusprendė iškeliauti į centrą, jie atsakė, kad parduodami naujos statybos butai Pašilaičiuose juos sudomino, visų pirma, dėl didesnio ploto. Jiems pasirodė, kad didesnis plotas, kuriame būtų galima gyventi – tai didžiulis privalumas. „Mitas apie kainas Vilniaus centre nėra mitas. Ten iš tiesų labai sunku nupirkti nekilnojamąjį turtą, nebent tau problemų nesudaro gyvenimas bendrabutyje, 18 kvadratinių metrų kambaryje. Gal tai ir geras variantas, kai esi studentas, daug besibastantis ir namie nebūnantis. Tačiau, kai turi šeimą, kai joje yra du suaugę ir bent 1 vaikas, tokiame ploti gyventi yra tikra tragedija. Todėl reikia galvoti apie tai, kad ateity to ploto dar daugiau reikės. Kad ir kaip norėtųsi pasigirti, kad gyveni prie Gedimino kalno ar Aušros vartų, tačiau dėl komforto už tą pačią kainą reikia kraustytis toliau. Tačiau negalvokite, kad tas kraustymasis kažkoks liūdnas. Labai smagu iš tikro išsikelti, kai žinai, kad tikrai gerai darai, kad turėsi daugiau vietos“, – sako jauna mama.

Kultūriniai skirtumai – mitai ar tiesa

Paklausus apie kultūrinius skirtumus, ar centras skiriasi nuo Pašilaičių, jauna mama galvoja, o tada atsako: „Tada, kai esi labai jaunas, tau to centro tikrai reikia labiausiai. Taip, centre yra visa kultūra, visi tie dalykai ten ir vyksta. Bet vėliau tau reikia ir daugiau dalykų, ir kitokių visokių poreikių yra. Dėl to tu tiesiog renkiesi tai, kas yra prioritetas. Man Pašilaičiuose, pavyzdžiui, labai priimtina ta jaunų šeimų kultūra, jų yra iš tiesų daug. Ir važinėti žaliomis pievomis yra daug smagiau (su vaiku), negu grūstis pilies gatve, kur pastoviai klaidžioja nesiorientuojantys turistai“, – sako ji.

Naujos statybos namai – visai kitoks jausmas

Kalbėdami apie didžiausius privalumus, jauni žmonės atkreipia dėmesį, kad gyvenimas naujos statybos bute yra tikrai nuostabus dalykas. „Mes anksčiau net nebuvome taip gyvenę, tai realiai net ir nežinojome, kad taip būna. Tokiuose namuose jautiesi gerai ir tau nereikia net kelti kai kurių buitinių klausimų, nes jų nesusidaro“, – šypsosi mama.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>