Pigūs skrydžiai – planuokimės ateinantį savaitgalį savarankiškai ir išvykime trumpai kelionei!

SkrydžiaiŠiuolaikinės rinkos veikia taip, kad nors ir yra didžiulė konkurencija, rinkodaros priemonėmis dažniausiai iškeliamos tos įmonės, kurios suteikia patogų pasirinkimą – tokį, kuriam nereikia asmeninių pastangų. Vis dėlto, atitinkamai galima suprasti, kad patogumas yra varžomas ir finansinių rėžių, kitaip tariant, žmonėms tokiose situacijose tenka pakloti gerokai daugiau, nei pasistengtų ir investuotų asmeninio laiko ir finansinių išteklių, kad rastų tinkamesnę išeitį. Pigus skrydžiai, tuo tarpu, galėtų tapti idealiausiu šios temos pavyzdžiu – turime omenyje tai, kad galima rasti gerokai pigesnius lėktuvų bilietus, ir iš viso, kelionės pasiūlymus, jeigu planuotumėte savarankiškai, o ne naudotumėtės kelionių agentūrų pasiūlymais – arba, bent jau kombinuotumėte individualų indėlį ir tai ką randate internete.

Pirmosioms savarankiškoms kelionėms rekomenduojama dairytis į trumpalaikius pigius skrydžius. Akivaizdu, kad tokiose situacijose reikėtų pernelyg neužsimoti ir rinktis šalis, kurios yra kone ranka pasiekiama. Turime omenyje tai, kad jeigu pigūs skrydžiai jus domina į, pavyzdžiui, Paryžių, tokiu atveju kelių dienų kuo puikiausiai pakaks kelionei įgyvendinti, mat, jeigu vien skrydžiai truktų kone pusdienį, akivaizdu, kad vykti vien tik dėl kelių dienų – tiesiog neverta. Nepaisant pateiktų minčių, pažymėtina, kad būtent tokiose situacijose savarankiškos kelionės jums galėtų padėti tinkamiau viską susiplanuoti, išmėginti asmenines jėgas ir priimti tai, kaip naują iššūkį. Sakoma, kad kartą žmogus viską savarankiškai susiplanavęs, daugiau nebenori galvoti apie jokias kelionių agentūras – tiesiog iš jų pasirenka įdomių idėjų ir to kuo puikiausiai pakanka.

Tai, o kur gi būtų galima išvykti trumpajam savaitgaliui? Kaip ir buvome užsiminę šiek tiek aukščiau, kaip ir pateikę pavyzdį, esame linkę manyti, kad pavyzdžiui Prancūzija galėtų būti idealiausias pavyzdys. Tokiu atveju pigūs skrydžiai tikrai nekainuotų daug, reikėtų pasirūpinti tik dėl kelių nakvynių, o ir iš esmės jūsų tikslas būtų aplankyti pagrindinius objektus, jeigu į Prancūziją keliaujate pirmąjį kartą. Taip pat pažymime, kad trumpoms išvykoms rekomenduojame sostines, mat nors jos ir yra brangesnės, tačiau akivaizdu, kad tai verčiausios vietos trumpiems apsilankymams, o ir išliekantis įspūdis yra nepamatuojamas.

Taigi, keliauti galima pigiai. Viskas, ko reikia, tai šiek tiek asmeninių pastangų. Nepaisant to, jeigu to bijote, priimkite visą tai kaip nieką kitą, o tik įdomų ir patrauklų iššūkį. Jūs neturite, ką prarasti, juk bet kokiu atveju kelionė gausis pigiau, tiesa?

1 comment on “Pigūs skrydžiai – planuokimės ateinantį savaitgalį savarankiškai ir išvykime trumpai kelionei!

  1. Aš irgi susiplanavau jau vieną! Dabar labai pigūs bilietai į Atėnus, tai pats laikas aplankyti senąjį Europos kultūros lopšį!

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>