Priemonės plaukams: kodėl kondicionierius toks svarbus?

Plaukų kondicionieriaiGreičiausiai būtų sunku atrasti prekės ženklą, kuris gamina šampūnus, tačiau savo asortimente neturi kondicionieriaus. Tokia priemonės beveik visur yra rekomenduojama plaukams, o kartu su šampūnų ją galima nusipirkti viename rinkinyje. Plaukų kondicionieriai atlieka labai daug funkcijų ir jų rūšių yra labai daug todėl, kad tai yra privaloma priemonė, kuri turi būti naudojama po galvos plovimo šampūnu. Be kondicionieriaus plaukai taptų it šiaudiniai. Kuo stebuklinga ši priemonė? Plaunant galvą šampūnu, išplaunami visi riebalai, nešvarumai, atidaromi plauko žvyneliai. Jei plaukai nepalepinami kondicionieriumi, plaukų galai gali greitai išsausėti ir tapti negyvybingi, o per atidarytus plauko žvynelius prasibrautų visi kenkėjai – teršalai, šaltas, karštas oras ir daugelis kitų, todėl plaukas būtų daug lengviau pažeidžiamas nei yra įprastai. Plaukų kondicionieriai uždaro žvynelius prisotindami plauką reikalingomis medžiagomis ir suteikdami drėgmės.

Dėl šios priemonės patys plaukai tampa kur kas lengviau iššukuojami, blizgesni, pamaitinti ir kartais net žvilgantys. Žinoma, kad priemonė suteiktų daugiausiai naudos, reikia ją pasirinkti pagal savo plaukų tipą ir norimą efektą, plaukų būklę. Daugiausiai dėmesio renkantis kondicionierių reikėtų skirti savo plaukų galams, kadangi ši priemonė tepama ne nuo plaukų šaknų, kad jie nebūtų suriebaluojami, o nuo šiek tiek žemiau. Jei patys plaukai labai sausi, tiks tie plaukų kondicionieriai, kurie savo sudėtyje turės daug drėkinamųjų ingredientų.

Kondicionierių tipų yra labai skirtingų, todėl kiekviena moteris ar vyras gali rasti sau tinkamas priemones. Drėkinantys kondicionieriai tiks sausiems plaukams ir normaliems plaukams. Žinoma, normaliems plaukams reikia rinktis plaukų neapsunkinančią priemonę, kuri neriebaluotų plaukų. Atkuriamieji plaukų kondicionieriai puikiai tiks tuomet, kai plaukai yra nualinti ir silpni. Garbanotiems plaukams bus reikalingas būtent tokiems plaukams ir tinkamas kondicionierius, nes jis padeda susiformuoti gražesnėms, lengviau iššukuojamoms garbanoms. Dažytiems plaukams dažniausiai reikia intensyvios priežiūros, kurią suteikia tam pagaminti kondicionieriai – jie taip pat padeda ilgiau džiaugtis ryškesne plaukų spalva. Visų plaukų tipams kondicionierių rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Verta atkreipti dėmesį, jog šioje priemonėje nebūtų tokių ingredientų, kuriems būtumėte alergiški. Taip pat svarbu patikrinti ar juose naudojami silikonai, nesaugūs konservantai, per daug aliejų. Žinoma, kartais silikonai ir aliejai gali būti labai gerai, tačiau per didelė jų koncentracija nebūtinai pagerina kondicionieriaus veikią ir teikiamus rezultatus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>