Plaukų šalinimas lazeriu ir rinkos naujienos

SalonasAr pavargote nuo nesibaigiančio skutimosi, depiliacijos vašku ar nepageidaujamų plaukelių skutimo ciklo? Lazerinis plaukų šalinimas yra saugus ir veiksmingas būdas sumažinti arba pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Jis tampa vis populiaresnis dėl gebėjimo visam laikui sumažinti plaukų kiekį norimoje srityje. Turint teisingos informacijos, plaukų šalinimas lazeriu gali būti puikus būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ir džiaugtis glotnia oda be plaukelių. Šis išsamus vadovas padės jums suprasti plaukų šalinimo lazeriu subtilybes: nuo to, kas tai yra ir kaip tai veikia, iki to, kaip išsirinkti tinkamą specialistą ir įsitikinti, kad pasieksite geriausių rezultatų. Turėdami šį vadovą, būsite gerai pasirengę priimti pagrįstą sprendimą, ar plaukų šalinimas lazeriu jums tinka.

Plaukelių šalinimas lazeriu – tai plaukų šalinimo būdas, kai nepageidaujamiems plaukeliams šalinti naudojamas lazeris. Lazeris nukreipiamas į tamsias pigmentuotas vietas (t. y. plaukų folikulus), pažeisdamas plauko folikulą ir neleisdamas jam ataugti. Plaukų šalinimas lazeriu gali būti taikomas beveik bet kurioje kūno vietoje, kurioje auga plaukai. Dėl plaukų ir odos tipų skirtumų plaukų šalinimas lazeriu geriausiai veikia šviesios odos ir tamsių plaukų žmonėms. oblakasalon.lt geros kainos.

Lazerinis plaukų šalinimas geriausiai tinka žmonėms, kurie nori sumažinti plaukuotumą tam tikroje srityje, o ne visiškai jį pašalinti. Taip yra todėl, kad po plaukų šalinimo lazeriu seanso dalis plaukų visada ataugs. Ataugę plaukai bus plonesni ir šviesesni, nes jie bus ne toje pačioje vietoje kaip anksčiau.

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

Skirtingai nuo kitų plaukų šalinimo būdų, plaukų šalinimas lazeriu nukreipiamas į plauko folikulą, kad jį išjungtų ir neleistų augti naujiems plaukeliams. Procedūros metu lazerio šviesos impulsas patenka ant odos ir nukreipiamas į tamsias pigmentuotas vietas (t. y. plaukų folikulus), pažeidžiant plauko folikulą ir neleidžiant jam ataugti. Lazerį galima naudoti bet kurios kūno dalies, kurioje auga plaukeliai, plaukeliams šalinti. Plaukų tipai ir odos tipai turi įtakos tam, kiek veiksmingas yra plaukų šalinimas lazeriu. Taip yra todėl, kad lazeris veikia nukreiptas į plaukuose esantį melaniną. Žmonės, kurių oda šviesesnė, o plaukai tamsūs, paprastai pasiekia geresnių rezultatų šalindami plaukus lazeriu.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Ilgalaikiai rezultatai. Lazerinio plaukų šalinimo rezultatai yra ilgalaikiai, nes po plaukų šalinimo lazeriu seanso ataugantys plaukai yra plonesni ir šviesesni. Tai reiškia, kad plaukeliai neturės tokio pat poveikio jūsų odai kaip storesni, tamsesni plaukeliai. Patogumas. Skirtingai nuo kitų plaukų šalinimo būdų, plaukų šalinimą lazeriu galima atlikti namuose ir jums patogiu metu. Nereikia bendros anestezijos. Skirtingai nuo kai kurių kitų plaukų šalinimo būdų, plaukų šalinimui lazeriu nereikia bendrosios anestezijos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>