Populiarėjantis plaukimas baidarėmis

Baidarės poilsiuiVandens turizmas kiekvienais metais vis populiarėja, o labiausiai klesti baidarių nuomos paslaugos, kurios pasirenkamos įvairaus amžiaus žmonių, nuo mažiausių iki garbaus amžiaus senolių. Maršrutų įvairovė leidžia mėgautis tiek sudėtingais maršrutais, tiek ir skirtais pradedantiesiems kaip, kad kelionė baidarėmis Žeimena. Dažnam iškyla daug klausimų susijusių su tokių pramogų planavimu, todėl pravers naudingi patarimai.

Jeigu anksčiau plaukimas baidarėmis buvo ganėtinai standartinis, tai dabar galima rasti labai daug įvairių pasiūlymų, kurie pritaikyti kiekvieno individualiems poreikiams. Priklausomai nuo amžiaus, fizinio pasirengimo, norimo skaičiaus plaukimo dienų ir atstumo kilometrais bei norimų pamatyti vaizdų, galima pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį pasiūlymą. Norintys išbandyti jėgas sunkiose sąlygose, renkasi ilgus atstumus sudėtingomis upių atkarpomis. Tuo tarpu šeimos su mažais vaikais, garbaus amžiaus žmonės ar pirmą kartą plaukiantys baidarėmis, renkasi paprastus ir trumpus maršrutus. Labai dažnai pirmą kartą plaukiama lengvu maršrutu, o jau sekančius kartus norima leistis į sudėtingus maršrutus. Pagrindinis patarimas – įvertinti savo fizines galimybes tinkamai ir nesistengti visiems įrodyti, kad galite įveikti patį sudėtingiausią maršrutą, kai lipsite pirmą kartą į baidarę.

Planuojant kelionę, reikia iš anksto rezervuoti norimą plaukimo datą. Tai svarbu padaryti, nes turizmas klesti, o populiariausi maršrutai greitai rezervuojami. Atminkite, kad kai kurie maršrutai turi ribotus dienos plaukimo skaičius, todėl visi norintys negali plaukti. Sezono metu iš anksto pasirūpinkite ne tik baidarių rezervacija, bet ir stovyklavietės bei nakvynės, jei to reikės. Be to, labai svarbu išsirinkti tinkamą maršrutą. Galima rasti įvairių: plaukimas upėmis, plaukimas ežerais, naktinis ar dieninis plaukimas ir pan. Taip pat galima rinktis patinkantį maršrutą, tačiau pasirinkti norimą maršruto ilgį, tarkim, Žeimenos upe galima plaukti 1 arba 2 dienas. Atitinkamai skirsis ir nuplauktų kilometrų skaičius. Ne mažiau svarbu pasirinkti patikimą baidarių plaukimą organizuojančią įmonę ar žmones. Šiuo metu rasti reikiamą informaciją nėra sudėtinga. Tereikia internete peržiūrėti atsiliepimus ir iškart bus aišku pas ką verta kreiptis dėl paslaugų, o kuriuos geriau iš tolo aplenkti.

Vis labiau populiarėjantis turizmas tampa masiniu, todėl vis didesnė ir įvairių pramogų pasiūla. Baidarės tapo vienu iš populiariausių vandens pramogų. Kiekvienais metais įvairiais upių ir ežerų maršrutais plaukia tūkstančiai žmonių pačių įvairiausių amžiaus ir fizinio pasirengimo grupių. Net, jei nesate niekada to daręs, drąsiai išbandykite plaukimą baidare ir neišdildomi įspūdžiai – garantuoti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>