Priekabos

Priekabos gali būti naudojamos ne tik vežti kroviniams automobiliais. Jas galite naudoti ne tik sausumoje, bet ir vandenyje. Auto priekabos populiaresnės, tačiau prireikia įvairius daiktus pervežinėti ir vandens motociklais ar valtimis. Priekabas valtims galite rasti baltic-priekabos.lt. Pardavėjas gali jums pasiūlyti ne vieną modelį, pasirinkite tą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius. Priekabos turi būti tvirtos ir patikimos, pagamintos iš tinkamų medžiagų, būtent tokias jums gali pasiūlyti UAB „DOMANTAS“. Svarbu yra tinkamai naudotis, jei nežinote galite pasikonsultuoti su pardavėju. Pateikiamos priekabų naudojimosi instrukcijos. Nerekomenduojama pervežinėti krovinių sunkesnių, nei nurodyta. Tiksliai naudojantis, kaip nurodyta, priekabos valtims ar auto priekabos tarnaus jums ilgai. Pardavėjas siūlo ilgaamžes prekes, kurios pasižymi gera kokybe.

Internetinėje svetainėje baltic-priekabos.lt galite rasti įvairių priekabų bei jų detalių. Įmonė gali pasiūlyti dalis, kurios jums reikalingos. Siūlomi šie priekabų modeliai:

Priekaba valties transportavimui· Vienaašės-bortinės. Pasirinkę tokias priekabas galėsite gabenti įvairius krovinius. Rekomenduojama neviršyti leistino svorio, kadangi galite sugadinti. Turėsite papildomų išlaidų, kurios jums visiškai nereikalingos. Jums gali tekti remontuoti priekabą, pirkti jai detales. Prieš naudodamiesi perskaitykite naudojimosi instrukciją, kurią pateikia pardavėjas.

· Vienaašės-platforminės. Tai universalios priekabos, jomis galima transportuoti įvairius krovinius. Šis modelis dažnai pasirenkamas transporto priemonių vežimui (pavyzdžiui, traktorių). Šios priekabos yra be bortų šonuose, kaip ir pasako pats pavadinimas Jas nesudėtingai galėsite naudoti įvairių daiktų transportavimui. Daugelis pirkėjų pasirenka šį modelį.

· Vienaašės-valtinės. Tai puikus sprendimas, jei reikia krovinius gabenti ne sausuma, o vandeniu. Priekabos valtims puikiai tinka ne tik valtims, bet ir vandens motociklams ir kateriams. Pasirinkę galėsite transportuoti įvairius daiktus.

· Dviašės-bortinės. Šiomis priekabomis galėsite gabenti įvairius krovinius. Bortai šonuose neleis jiems iškristi transportavimo metu, reikės tik tinkamai pritvirtinti vežamus daiktus, kad jie neiškristų.

· Dviašės-platforminės. Pasirinkus šį modelį, jums reikės vežamą krovinį tvirtinti prie platformos. Tokios priekabos gali tikti ne visų krovinių gabenimui. Jei reikalingi bortai šonuose, verčiau pasirinkite dviašes-bortines arba vienaašes-bortines.

Pasirinkite reikiamus modelius, kurie labiausiai atitinka jūsų poreikius. baltic-priekabos.lt rūpinasi savo esamais klientais. Kiekvienas turėtų apsilankyti šioje internetinėje svetainėje, ieškodamas kokybiškų priekabų. Gamyboje naudojamos tvirtos ir kokybiškos medžiagos. Siūlomos priekabos, kurios atitinka reikalavimus, krovinius galėsite gabenti saugiai, nekelsite pavojaus nei sau, nei kitiems. Patikimai vežti didelių gabaritų daiktus reikėtų ypač tada, kada kelionė ilga.

1 comment on “Priekabos

  1. Nesiplėsdamas tik norėčiau visiems patarti, niekada nepagailėti pinigų priekabos padangom. Jų galima rasti pigiau , tik nepatingėkit paieškoti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>