Progos pagal metų laikus, kada verta užsakyti gėles

Gėlės KauneJeigu nerandate progų, kada galėtų būti pristatomos geles i namus Kaune, ar kada tiesiog galėtumėte žmonai teikti nuostabią puokštę, tuomet štai keletas sufleravimų. Ir patikėkite – visos progos tinka, ir niekada nebus per mažai, ir netgi nebus per vėlu. Jeigu progą prisiminėte tik jai praėjus, vis tiek verta dovanoti gėles, nes tada jos bus tarsi "be progos", o tai sukels dar didesnę staigmeną ir malonumą.

Pavasario progos

Taigi, geles internetu gali būti toks dalykas, kuris labai lengvai užsakomas ir pristatomas į namus. Nereikės stoviniuoti turgeliuose ir ieškoti, kur prisiparkuoti spūstyje bei ieškoti kišenėse grynų pinigų, kad galėtumėte susimokėti už prekes. Patogiai užsisakysite viską internetu, ir bus labai gerai. Kokios tos pavasario progos, kurios leidžia nustebinti tokiais malonumais? Visų pirma, tai gali būti tiesiog kovo aštuntoji – viena pirmųjų pavasario švenčių, kurių metu moterims įteikiamos gėlės tiesiog dėl to, kad jos moterys, ir žiema jau baigėsi. Valstybės tarnautojai ar tarnautojos galbūt turi kokius nors specialius proginius apdovanojimus ir gėlių galbūt gauna kovo 11 dieną. Taip pat vėliau būna Velykos – puiki proga arba padovanoti kažkam gėlių, arba jomis bent papuošti savo margą kiaušinių stalą. Vėliau – gegužės pirmas sekmadienis, kitaip Motinos diena, kuri leidžia kuo puikiausiai praleisti laiką su šeima ir padėkoti mamai už viską, kiek ji dėl jūsų kentėjo ir savo gyvenimo paaukojo. Na ir gali būti kitų gražių pavasario progų, kiekienam asmeniškai.

Vasaros progos

Vasarą geles internetu galima užsakyti pirmiausia pirmąjį birželio savaitgalį, kuomet yra Tėvo diena. Vėliau bus Joninės, Žolinės, Mindaugo karūnavimo diena. Ir valstybinės, ir pagoniškos, ir religinės šventės. Tačiau taip pat būtent vasarą vyksta daugiausia vestuvių. Tai tikras vestuvių, o dažnai ir krikštynų sezonas. Ir per šias šventes gėlės tiesiog pasipila.

Rudens progos

Dar reikia paminėti ir rudens progas. Rugsėjo pirmoji, tuomet Mokytojų diena – tai šventės, kada gėlės keliauja tiems, kas moko, ir kas mokosi. Lapkričio pradžioje gėles nešame į kapus ir prisimename artimuosius, kurių jau nebėra. Tad rudens šventės iš tiesų kupinos pagarbos atidavimo rimtiems dalykams, ir tuomet irgi naudojamos gėlių puokštės.

Žiemos progos

Žiemą gėlių įvairovę keičia žieminės puokštės, gėlės dėžutės, miegančios rožės ir kt. Gėlių reikia per Kalėdas, Naujus metus, vėliau per Valentino dieną ir kitas galimas šventes.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>