Psichologinis konsultavimas: Kas jums reikia žinoti ir kodėl jums to reikia.

Konsultavimas – tai procesas, kurio metu kartu su partneriu sprendžiamos konkrečios problemos. Nors jums gali neprireikti visaverčio specialisto, gali būti naudinga, kad sunkiais laikais jūsų pusėje būtų objektyvus ir patikimas asmuo. Patarėju gali būti bet kas – nuo gydytojo ar mokytojo iki artimo draugo ar šeimos nario. Konsultavimas – tai pokalbis apie savo rūpesčius ir nerimą su žmogumi, kuris jus išklausys be nuoskaudų ir padės rasti problemų sprendimo būdus. Net jei nesate tikri, kad konsultavimas jums tinka, gali būti naudinga pasikalbėti su žmogumi, kuris supranta, ką išgyvenate, ir gali suteikti paramą ir kitais būdais. Štai ką turėtumėte žinoti apie tai, kodėl galite norėti apsilankyti pas psichologą ir kaip rasti jums tinkamą psichologą.

PsichologasKonsultavimas – tai procesas, kurio metu su kuo nors kalbamasi apie savo rūpesčius ir problemas ir ieškoma sprendimų. Konsultavimo tikslas nėra ištaisyti tai, kas negerai; jis padeda jums išsiaiškinti, kas su jumis negerai. Gali būti labai naudinga aptarti savo problemas su konsultantu, nes tai suteikia jums galimybę jas išsiaiškinti ir suprasti naujai. Kai kurie žmonės mieliau lankosi pas konsultantą, kai išgyvena sunkų gyvenimo periodą, net jei tai būtų tik vienas užsiėmimas. Kitiems konsultavimas yra būdas spręsti ilgalaikes problemas ar gyvenimo iššūkius. www.psichologas.org ir konsultavimo nauda.

Kodėl galbūt norėtumėte kreiptis į psichologą?

Psichologas gali padėti jums spręsti įvairias problemas, įskaitant, bet neapsiribojant: – Nerimas – jis gali būti bendras arba specifinis. Jei jaučiate bendrąjį nerimą, galite patirti neigiamų minčių, jausmų ir pojūčių, į kuriuos nežinote, kaip reaguoti. Taip pat gali pasireikšti šiuos pojūčius lydintys fiziniai simptomai. – Depresija – Jei nuolat jaučiate liūdesį ar tuštumą, psichologas gali padėti jums ištirti šias emocijas ir nustatyti problemos šaltinį. – Santykių problemos – Jei turite sunkumų santykiuose, psichologas gali įvertinti jūsų ir partnerio ryšį ir tai, kaip tai jus paveikė praeityje. – Gėda – Jei jaučiate gėdą dėl praeities įvykių ar tam tikros savo dalies, psichologas gali padėti jums išspręsti šiuos jausmus ir siekti priimti save. – Mažas pasitikėjimas savimi – Psichologas gali padėti jums nustatyti jūsų mąstymo modelius, dėl kurių jaučiatės mažiau pasitikintys savimi. Tai gali paskatinti teigiamus pokyčius. – Traumos – psichologas gali padėti nustatyti ir pašalinti praeities traumas, kurios jus neigiamai paveikė. Tai gali būti naudinga, jei patyrėte didelę traumą, pavyzdžiui, seksualinę prievartą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>