Puikūs butai Vilniaus centre

Gyvenimas sostinėje kiekvienais metais vis dinamiškesnis. Sparčiai atsigavus nekilnojamojo turto rinkai, kasmet Vilniaus centre bei pakraščiuose dygsta nauji daugiabučių kvartalai, uždaros gyvenvietės, puikiai tinkančioms šiuolaikinėms šeimoms. Nauji butai Vilniuje Naujamiestyje – būtent tokie. Miestietiškas gyvenimo ritmas mažoje gamtos oazėje – tai, ko trokšta kiekviena šeima. Šiandien pristatysime naują sostinės daugiabučių kvartalą – Naujamiesčio alėją.

Butai VilniujeNaujamiesčio alėja – naujas gyvenamųjų namų kompleksas, įsikūręs pačioje miesto širdyje. Puikus susisiekimas su visomis miesto vietomis, tobulai išvystyta infrastruktūra užtikrins jums patogią kelionę į jūsų darbovietę, o vaikams – į mokymosi įstaigas. Visai šalia esantis Vingio parkas kvartalo gyventojams teikia tiktą gamtos prieglobstį. Tai puiki vieta sportuojantiems ar mėgstantiems leisti laiką gryname ore. Puikiai apšviesta komplekso teritorija, tvarkingi pėsčiųjų takai, uždaros, kieme įrengtos vaikų žaidimų aikštelės tik paryškina visos aplinkos darną. Saugumas – kitas neįkainojamas privalumas. Požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, kiemo teritorijos, laiptinių holai yra stebimi vaizdo kameromis, todėl čia gyvenantieji gali būti ramūs ne tik dėl savo artimųjų, bet ir asmeninio turto saugumo. Naujamiesčio alėjos butai apšiltinti centriniu šildymu, kuris reguliuojamas kolektorine šildymo sistema, suteikiančia kiekvienam gyventojui savotišką autonomiją. Daugiabučiai pastatyti taip, kad kiekvieno buto gyventojai galėtų būti tikri dėl garso, triukšmo izoliacijos. Moderniai įrengtos laiptinės, tvirti metaliniai turėklai, puikūs liftai užtikrina ne tik vizualiai modernų vaizdą, bet ir patogumą.

Daugelis sutiktų, kad viena didžiausių šių laikų gyvenimo mieste problemų – transportas ir automobilių stovėjimo vietų stoka. Senųjų „miegamųjų“ rajonų kiemai nepritaikyti dideliam automobilių kiekiui, mieste nemokamų stovėjimo aikštelių taip pat nė su žiburiu nerasi. Tai ganėtinai opi problema, kadangi šiandien vis dažniau pasitaiko, kad šeima turi daugiau nei vieną automobilį. Nauji butai Vilniuje Naujamiestyje šiuo atveju – puikus pasirinkimas. Dviejų aukštų erdvi, itin patogi automobilių stovėjimo aikštelė garantuoja saugų automobilio parkavimą bei komfortą šaltuoju metų laiku.

Norintiems įsigyti butai parduodami su daline apdaila. Galimi ir pilnos apdailos variantai su originaliais dizainerio sprendimais. Galimi vieno, dviejų, trijų bei keturių kambarių butai. Butų kvadratūra svyruoja nuo 32 iki 71 kvadratinio metro. Dabar labai puikus laikas, norintiems įsigyti būstą būtent Naujamiesčio alėjose, nes pirkėjams siūlomos puikios butų kainos su nuolaidomis, patogi išsimokėjimo sistema, greitas pirkimo procesas. Padovanokite sau ir savo šeimai galimybę gyventi patogiai, saugiai ir ekonomiškai pačiame sostinės centre. Internetinėje svetainėje Naujamiescioaleja.ltrasite visą reikiamą informaciją bei kontaktus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>