Raspberry pi – geriausia dovana vaikui!

Raspberry pi kūrėjai jau ne pirmus metus stebina elektronikos mėgėjus, kurie neinvestuodami didelių pinigų siekia išbandyti naujus dalykus, kurti robotus, bandyti elektroniką prijungti prie konkrečių prietaisų. Raspberry pi modelis sparčiai juda į priekį ir jo kūrėjai stengiasi visuomenei suteikti galimybę pigiai mokytis programuoti. Ypač vaikams, kurie greitai mokosi ir privalo prisitaikyti prie besikeičiančios visuomenės poreikių.

2016-aisiais metais išėjo šiuo metu paskutinė kurta Raspberry pi versija, kuri kaip ir anksčiau išliko itin maža, tačiau jos galingumas padidėjo net kelis kartus. Banko kortelės dydžio kompiuteris turi kur kas daugiau atminties, yra funkcionalesnis, tačiau tam tikra prasme vis dar primenantis anksčiau sukurtas versijas.

Asmeninės patirtys su mini kompiuteriu

Raspberry piAnksčiau šių mini kompiuterių įsigijimas Lietuvoje buvo kiek komplikuotas, tad daugelis siųsdavosi iš užsienio. Žinoma, tokiu atveju reikėdavo labai ilgai laukti, juolab, dažnai prekė atvykdavo kiek subraižyta dėl siuntimo nesklandumų. Šiuo metu tokią elektroniką parduota ir lietuviai, kurie skatina mokytis programuoti. Ateitis yra šiandien, o kompiuterija yra mūsų gyvenimo dalis.

Jeigu planuojate pirkti šį mini kompiuterį, kartu su juo būtų naudinga įsigyti ir specialią dėžutę, kur kompiuteris gali būti laikomas. Paprasčiausiai įranga yra gana maža ir siekiant patogumo reikėtų jai rasti stabilią vietą namuose. Žinoma, pats mini kompiuteris neturi jokių laidelių ar kitų kondensatorių, kurie yra išsikišę ir gali pakenkti žmogui, tačiau papildoma apsauga dar niekam nepakenkė. Ypač tokiu atveju, kai mini kompiuteris yra perkamas vaikui. Mažieji dažnai deda savo daiktus bet kur, o vėliau juos surasti būna labai sunku.

Atminties kortelės pasirinkimo galimybės

Jeigu jau planuojate mokytis programuoti ir galvojate, kad Raspberry pi yra geras pradžiamokslis – tokiu atveju rekomenduojate investuoti tiek, kiek reikia. Pirkite kokybiškesnį, taip pat nepamirškite ir priedų, kurie padeda funkcionaliau panaudoti šį mini kompiuterį.

Naudinga pirkti kiek didesnio galingumo SD kortelę, kadangi ji veikia kur kas greičiau, talpina didesnį kiekį atminties. Kuo greičiau ji veiks ir kuo didesnę talpą turės – tuo Jūsų mini kompiuteris bus funkcionalesnis ir tuo pačiu įvairiausių darbų su juo atlikti galėsite. Kai kurie stebisi, kaip toks mini kompiuteris gali atlikti tiek daug skirtingų funkcijų. Svarbiausia šiuo atveju yra ne dydis, tačiau tai, kokios talpos įrenginys bus pasirenkamas.

Pradžiamoksliui geriausia rinktis pirmuosius modelius, o norint tobulėti – sekite gamintojo naujienas.

Raspberry pi – mokomoji priemonė

Turbūt teko girdėti apie akciją, kurios metu norima nemokamai suteikti galimybę Lietuvos vaikams mokytis programuoti ir geriau susipažinti su elektronika. Tai itin sveikintina akcija, kurią turėtų paremti visi, kuriems rūpi vaikai. Tai kompiuteris, kuriuo ne tik yra žaidžiama, tai priemonė, kuri leidžia mokytis, atrasi naujus dalykus ir tuo pačiu sužinoti, kaip veikia daugelis prietaisų, kuriuos mes naudojame kiekvieną dieną.

Kadangi kartu su mini kompiuteriu yra pateikiama detali instrukcija – nereikia jokio mokytojo, kuris padėtų suprasti kaip viskas veikia. Internete taip pat yra labai daug įvairiausių filmukų, kurie leis Jums perprasti šios technikos veikimo mechanizmą. Raspberry pi produkciją siūlanti kompanija nuolatos siūlo nemokamai skaityti jų internete patalpintas knygas, kuriose detalizuojama, ką galima veikti su šiuo kompiuteriu.

Kaip ir bet kuri elektronikos prekė, taip ir Raspberry Pi – tai nuostabi dovana vaikui naujų mokslo metų pradžios proga. Padovanokite jam daiktą, kuris moko ir tuo pačiu leidžia smagiai leisti laiką.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>