Smaugia skolos ir antstoliai? Išeitis yra!

RefinansavimasMes dabar gyvename skolų, paskolų ir kreditų amžiuje. Niekas nebegyena savo galimybių ribose ir iš nieko to nebesitikima. Net turtingiausi žmonės ir tie skolinasi įvairiausiems tikslams. Paskolos dabar jau nebeatsiejamos ir tapo praktine būtinybe: paskolos automobiliui, būstui, studijoms ar net kasdieniems prekėms, jau net nekalbant apie lizingą, kuriuo galima pasinaudoti kone kiekvienoje parduotuvėje… Kas gi neturi skolų? Visi jų turi. Skirtis tarp žmonių dabar yra kitoje vietoje: nebe tarp tų, kurie turi skolų ir tų, kurie neturi, bet tarp tų, kurie skolas gali grąžinti ir tų, kurie negali. Jei su paskolomis ir kreditais problemų nėra, tai kodėl nesinaudoti suteikiamomis paskolų galimybėmis? Tai nebūtų logiška. Bet jei paskolos pradeda smaugti ir į duris pradeda belstis antstoliai, tai yra geriausias įrodymas, kad įsiskolinimai peržengė ribą ir tapo nebekontroliuojami. Tuomet jau reikia galvoti, kaip suktis iš padėties. O išeičių tikrai yra.

Refinansavimas – patogiausia išeitis

Kartais antstoliams pradėjus beltis į duris, tai yra geriausias įrodymas, kad įsiskolinimai peržengė ribas ir neskausmingų būdų jais atsikratyti gali nebebūtų. Bet kai kuriose situacijose paskola turint skolų ir antstolių gali būti išduota, tik svarbu, kad įsiskolinimai nebūtų peržengę ribų. Ką tai reiškia? Tai yra nustatoma individualiai, todėl nėra įmanoma pasakyti ką kiekvienu atveju tai reiškia. Dėl to jums teks kreiptis į kreditorių, kad jis individualiai įvertintų jūsų situaciją ir nuspręstų ar jam yra racionalu skirti refinansavimą skoloms ir antstoliams padengti.

Kreditorius atsižvelgs į daug skirtingų detalių: konkretų skolų skaičių, jų santykį su gaunamomis pajamomis, jūsų darbo padėtį, kredito istoriją ir visus kitus aktualius dalykus. Dažniausiai refinansavimui gauti problemų nekyla, todėl dauguma turinčių skolų ir net antstolių gali refinansuoti skolas, bet kai kuriose situacijose skolos gali būti tokios didelės, kad kreditoriai atsisakys net suteikti bet kokį refinansavimą. Tuomet jau teks iš padėties suktis kitais būdais, nes refinansavimas nepadės, ar bent jau taip nuspręs kreditoriai.

Galite ieškoti neoficialių kanalų, bandyti pasiskolinti skoloms grąžinti iš privačių rankų (nesupainiokite to su paskolomis iš žmonių, kurios tuo labiau nebus išduotos, jei nebuvo išduotas paprastas kreditorių refinansavimas), bet tai turi jau kitų rizikų ir tai neturėtų būti pirminis jūsų pasirinkimo variantas. Pirmiausia pabandykite išnaudoti oficialisu ir pigiausius refinansavimo paskolos įsiskolinusiems asmenims kanalus. Tik jei nepavyksta bandykite ieškoti paskolos skoloms padengti kitais kanalais.

1 comment on “Smaugia skolos ir antstoliai? Išeitis yra!

  1. Labas kas gakėtu padėti refinansuoti anstolius nėra labai dydėlė suma esu dirbantis

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>