Renkamės 3D tapetus

TapetaiIšskirtinis, nepaprastas dalykas, kuris Jūsų namus pavers nuostabių vaizdų vieta – tai 3D tapetai. Tai tokie tapetai, ant kurių pavaizduoti vaizdai jums atrodys kaip tikri ir namuose tarsi įdės naujus, anksčiau nematytus langus į naujus pasaulius. Tik kaip išsirinkti? Rinktis galima pagal kainą, pagal spalvas arba tiesiog kliautis intuicija. Štai keli mums patikę 3D tapetai.

Monsoon kolekcijos žalsvi tapetai

Šie 3D tapetai yra panašūs į žalioje tamsoje nupieštą uolą, turinčią įvairius atsikišimus ir kampus. Raštai kartojasi kas 69 centimetrus, todėl teks ilgai žiūrėti, kol pastebėsite, kur ima pasikartoti tas pats vaizdas. Tai mistiški, stebuklingos nakties jaukumą kuriantys tapetai. Jeigu iš tapetuosite namus jais, visada toje erdvėje jausite intrigą, masinančią nuotaiką. Žalia spalva yra tokia, dėl kurios turbūt galėtų žmonės ginčytis – ar visgi ji žalia, ar mėlyna. Tai gelmių arba nakties spalva. Ji veikia vėsiai, raminančiai, atpalaiduojančiai. Geras pasirinkimas svečių kambariui, miegamajam, poilsio kambariui. Tapetai yra pagaminti popieriaus pagrindu, jie yra viniliniai.

Pilkšvai mėlynas atsikartojimas

Fizelininiai tapetai su mėlynais ir pilkais blokeliais iš tiesų priverčia susisukti smegenims, ilgai žiūrint į juos. Kuo toliau žiūri, tuo labiau atrodo, kad vaizdas yra erdvinis, o ne plokščias. Ir visa tai sukurta paprastu geometrijos ir spalvų derinimo principu, kuris ir leidžia šiuos tapetus matyti išskirtiniu kampu. Puikiai tiks erdvėms, kuriose reikia vienos išskirtinės sienos ir prie jos pastatyto vienspalvio baldo. Ant tokios sienos nebereikės kabinti jokių plakatų ar paveikslų, lentynų. Leiskite tapetams patiems atstoti visas galimas dekoracijas.

Dėlionės imitacija

Stilingi dėlionės imitaciją primenantys tapetai gali būti kelių pasirinktų spalvų, bet mums labiausiai patiko aprūdijusio metalo įspūdį kurianti dėlionė, kur yra tamsiai mėlynų ir raudonų atspalvių. Tks namams, nebijantiems nestandartinių sprendimų. Taip pat namams, kur balta spalva nėra vienintelė dominuojanti, kur yra daugiau ir tamsių detalių.

Plunksnų imitacija

Geltonos spalvos Monsoon kolekcijos 3D tapetai atrodo tarsi geltonų plunksnų imitacija. Drauge tai šiek tiek primena auksinį parketą. Nuo tokių tapetų sunku atplėšti akis, nes norisi įsižiūrėti ir suprasti, kaip jie padaryti, ir ką jie vaizduoji. Šilta geltona spalva gerai tiks pagrindinei sienai, apsuptai kitų spalvų (baltų, pilkų) lygiaspalvių sienų. Geltona spalva veikia stimuliuojančiai, tačiau čia ji yra auksinė, ne tokia intensyvi, todėl tiks ir patalpose, kuriose paprastai atsipalaiduojate. Galima rinktis ir žalios su tuo pačiu raštu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>