Seksas ir miestas: realybe ar tik filmas

Kur pirkti apsaugos priemones pigiau?Kai kuriems žmonėms dar ir dabar yra drovu pirkti bendrose universalinėse parduotuvėse prezervatyvus, todėl jiems puikiai tarnauja tokios elektroninės parduotuvės kaip prezervatyvai.net. Kiti net ir nežino, ką reiškia PJUR lubrikantai, kam naudojamas vibratorius, ir ką reikėtų daryti su sekso žaisliukais. Nors kažkokį lytinį gyvenimą visgi gyvena. Jeigu matėte nors vieną serialo „Seksas ir miestas“ seriją, ir, dar daugiau, jeigu buvote serialo fanu (ar fane), tuomet tikrai žinote visas šias vingrybes. Iš tiesų, daugiau kaip 10 metų pasaulyje neįtikėtiną populiarumą išgyvenęs serialas parodė visiškai kitokį požiūrį į seksą. Šiais laikais populiarus serialas „Sekso meistrai“, kuris irgi nagrinėja sekso temą, tik jau kitaip.

Serialo kabliukas

Turbūt pats žaviausias serialo dalykas buvo ne tai, kad ten lengvai rodomi prezervatyvai, kad lubrikantas dažniau aptariamas negu vakarienė. O tai, kad viskas ten yra taip nerealu. Pagrindinė veikėja Kerė gyvena iš pažiūros labai įdomų gyvenimą. Ji į savaitinį žurnalą rašo savo skiltį apie seksą, tačiau iš to išgyvena tarsi milijonierė. Įdomu, kiek Lietuvoje sau galėtų leisti tik tiek nedaug dirbanti moteris, ir kiek ji iš tiesų galėtų leisti Niujorko gyventoja, jeigu tai būtų realybė. Be jokios abejonės, ji gyventų ne Manhetene, o Brukline, arba kokioje nors dar tolimesnėje zonoje, ir gyventų turbūt su tėvais, nes net negalėtų už savo atlygį išsinuomoti kambario. Seriale visos veikėjos, kad ir ką jos dirbtų, gyvena pačiame centre ir kiekvieną kartą, kai tik joms pablogėja nuotaika, jos eina pirkti pačių brangiausių batelių, o vėliau dėl to neturi jokių finansinių iššūkių. Taigi, serialas leidžia žiūrovui panirti į nuostabų sapną, kur ir jis staiga yra toks turtingas, vaikosi madų, nuolat kažką perka, eina į fantastiškus vakarėlius, be perstojo flirtuoja, ir visada turi tris pasakiškas drauges.

Kalbėjimas iš moters perspektyvos

Tačiau pasaulyje serialas susilaukė labai daug atgarsių būtent dėl savo temos inovatyvumo. Vargu, ar anksčiau buvo daug tokių filmų, kurie seksualinį gyvenimą vaizduotų iš moters perspektyvos (net jeigu ši filme buvo persodrinta). Tačiau moterys čia gali viską: keisti partnerius, pačios aptarinėti, kurie prezervatyvai ir lubrikantai geriausi, pirkti sekso žaisliukus, mesti vaikiną dėl prasto sekso ir gale santykius grįsti tik seksu. Tai atvėrė naują pokyčių bangą gyvenime, ir mačiusieji serialą turbūt irgi panoro gyventi šiek tiek laisviau.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>