SEO paslaugos ir Google reklama: pagrindiniai skirtumai

Kiekvieno internetinės svetainės savininko tikslas – pasiekti kiek įmanoma platesnę lankytojų auditoriją, ir tą galima padaryti dviem būdais: užsakant SEO paslaugas arba tam tikrą reklamos formą. Kai tikimasi, kad bus pasiekta tikslinė auditorija, Google reklama neabejotinai gali būti vienas geriausių pasirinkimų, tačiau tokį pat rezultatą žada ir SEO paslaugos. Nors gana dažnai yra manoma, kad tai yra visiškai tapatūs dalykai, tačiau tai nėra tiesa: šios dvi galimybės turi ir nemažai skirtumų. Taigi, kurie jų gali būti laikomi pačiais svarbiausiais?

Svetainės pasiekiamumas natūralioje paieškoje

Dalis interneto vartotojų nusprendžia rinktis būtent tuos paslaugų teikėjus, kurių internetinės svetainės yra randamos natūralioje paieškoje, ir tą gali užtikrinti tik SEO optimizavimas. Tuo atveju, jei yra pasirenkama Google reklama, užsakytas reklaminis skelbimas bus rodomas paieškos lango viršuje. Nors tai yra tikrai puiki galimybė pasiekti tikslinę auditoriją, tačiau svarbu žinoti, kad kai kurie interneto vartotojai mieliau renkasi tuos paslaugų teikėjus, kurie yra pasiekiami ir be užsakytos reklamos. Tuo atveju, jei pasinaudoję SEO paslaugomis svetainę iškelsite į pakankamai aukštas paieškos pozicijas, tai tikrai galės garantuoti pakankamai didelį lankytojų srautą.

Daug plačios ir išsamios informacijos apie SEO paslaugas rasite Digital Star svetainėje.

Jei tikimasi ilgalaikių rezultatų…

Google reklama yra veiksminga tik tol, kol yra į ją investuojama: išeikvojus numatytą biudžetą reklaminiai skelbimai nebėra rodomi, todėl ir svetainės lankytojų skaičius tampa toks pat, koks ir buvo anksčiau. Jei tikitės, kad svetainės populiarinimo galimybės leistų pasiekti ilgalaikių rezultatų, SEO paslaugos neabejotinai bus kur kas palankesniu pasirinkimu.

Kuris pasirinkimas kainuoja pigiau?

Nors užsakant SEO paslaugas pradinės investicijos bus didesnės, tačiau iškilus į aukštesnes pozicijas jums nereikės mokėti už kiekvieną rasto rezultato paspaudimą, todėl ilgalaikėje perspektyvoje SEO paslaugos kainuoja gerokai pigiau nei Google reklama. Žinoma, jei numatytas biudžetas yra labai ribotas, ar dėl tam tikrų specifinių priežasčių nėra galimybės pasiekti pakankamai plačią auditoriją, Google reklama gali būti pigesnis sprendimas. Pasitarę su SEO specialistais tikrai gausite naudingų patarimų, kokie sprendimai galėtų pasiekti kuo platesnę interneto vartotojų auditoriją, ir tai padės paprasčiau apsispręsti.

Nors SEO paslaugos ir Google reklama turi esminį panašumą, tačiau tai tikrai nėra visiškai tapatūs dalykai. Didžiausias skirtumas yra tai, kad Google reklama leidžia tikėtis tik trumpalaikių rezultatų, o SEO optimizacija svetainės pasiekiamumą gali gerokai prailginti. Taigi, pasvarstykite, kuris šių sprendimų galėtų būti palankesnis, o kilus tam tikriems klausimams pasitarkite su specialistais.

Digital Star : https://www.digitalstar.lt/seo-paslaugos/

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>