Susitvarkėme sodo namelį

Ten, kur sodo namelis – ten ir sodas. Ten, kur sodas – ten ir lauko baldai. Pagaliau sutvarkėme ir įrengėme sodą taip, kaip seniai norėjome. Panašu, kad interjero idėjos jau seniai tvyrojo visų galvose. Nors kai kurios ir prieštaravo viena kitai, tačiau galiausiai turime nuostabiai sutvarkytą sodą.

Tomas, savininko sūnus

Nameliai„Baisiausias dalykas, kurį žmonės daro savo sode, tai kičas. Tie visi baisūs mediniai sodo nykštukai, sudėlioti kartu su sodo varlėmis, sodo ereliais ir sodo gandrais. Kas gali pasakyti, kodėl taip daroma? Paprastai į šį grožio derinį dar įeina ir komplektas padangų, iš kurių auga žolės bei gėlės, koks nors ant sienos pakabintas vežimo ratas ir 1 kvadratinio metro plot akmeninis baseinėlis, kuriame taipogi plaukioja medinė antelė. Kai pamatau pas žmones tokias baisybes – iškart nupurto. Ir kaip jiems šauna į galvą tokios interjero idėjos? O tada ir lauko baldai būna kokie nors atitinkami. Pavyzdžiui, patys pigiausi plastmasiniai ir koks nors „Švyturio“ skėtis nuo saulės. Na ką aš galiu padaryti, kad dauguma žmonių taip suvokia grožį ir būtent tokiam jam leidžia plėstis, žaliuoti mūsų kiemuose. Tad man tikrai smagu, kad pas mus nieko panašaus nėra. Lauko baldai yra normalūs, kokybiški. Visokių dekoracijų yra saikinga, nes man gražiausia yra žolė. Bet ir ne ta, kuri būna plikai nuskusta ir iš kurios, atrodo, nieko nelieka. Taip gyvenu, kad galiu pasakyti, jog tikrai labai smagu tokį kiemą sutvarkytą pagaliau turėti“, – pasakoja nemažai savo rankų darbo į sodo tvarkymą įdėjęs sūnus.

Greta, savininko dukra

„Man svarbiausia tai, kad galėčiau čia kada noriu atvažiuoti ir pailsėti. Pačios interjero idėjos ne tokios svarbios, aišku, norisi, kad būtų jauku. Todėl tiesiog norėjau sutvarkyti daug ką. Buvo likę malkinės likučiai, kurių nesusirinko benamiai. Buvo ir baisūs dilgėlynai, kur koja žmogaus daug metų nebuvo įžengusi. Kadangi aplink gyveno pageriantys žmonės, daug kur buvo primėtyta butelių. Daug investuoti nereikia, kad nurinktum šiukšles, o jas nurinkus pasidaro taip gražu“, – sako Greta.

Valius, savininkas

„Jau seniai norėjau, kad mano vaikai sutvarkytų tą sodą. Bet kol pats nebuvau Lietuvoje, to padaryti negalėjau. Galiausiai dabar turiu tikrai pilnai sutvarkytą vietą ir man labai smagu, kad bus kur paleisti šunį palakstyti ir pačiam ant žolės atsigulus laikraštį pavartyti“, – sako savininkas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>