Švari virtuvė: kaip tokią išlaikyti

BaldaiNauji virtuves baldai mus priverčia džiaugtis nauja virtuve, įkvepia norą kažką gaminti, daugiau būti namuose, bendrauti prie bendro šeimos stalo. Tačiau sunku nekreipti dėmesio į tai, kad ne pas visus vienodai ilgai išsilaiko tas virtuvės naujumas. Vieni žmonės akimirksniu naują gražią virtuvę paverčia sena ir bjauria, nepriklausomai koks virtuves dizainas, kiti ilgai išlaiko naujumo pojūtį.

Ypač jaučiasi, nuomojant butą

Kaip sako tris butus nuomojanti vilnietė, virtuvės grožis ir naujumas priklauso nuo to, kaip ją puoselėji. „Viename bute buvo nupirkti nauji virtuves baldai, padarytas kosmetinis remontas. Mes ten negyvename, tačiau kai kurias investicijas darai tam, kad būtų galima geresne kaina išnuomoti. Na ir ką gi jūs įsivaizduojate. Ateiname po 2 mėnesių į butą nuo išnuomojimo, ir nustembame. Buvome pakviesti sutvarkyti klozetą, šiaip neiname pas nuomininkus ir privatumo nežeidžiame. Tačiau ateiname ir pamatome, kad baisi netvarka namuose. Akivaizdu, kad nuomininkai visiškai nesitvarko, virtuvėje visi stalai ir stalviršiai limpa. Galiausiai paaiškėjo, kad nuomininkai nevykdo savo įsipareigojimų, yra nemokūs ir po pusės metų išsikėlė. Būtų sunku patikėti, kad virtuvėje buvo nauji virtuves komplektai dar prieš pusmetį sumontuoti. Kadangi viskas buvo labai suteršta. Matėsi, kad buvo didelė netvarka spintelėse: nuomininkai paliko daug nesuvalgytų kruopų, daug trupinių pribarstyta, maistas buvo užleistas kandimis, jų kokonais, teko ilgai viską dezinfekuoti. Stalai pūslėti, nes dėdavo karštą puodą. Dujinę ir orkaitę teko valyti visą dieną, nes prieš tai nė karto nebuvo valyta. Baisu. Ir kartu tai parodo, ką reiškia, kai žmonės nesitvarko. Nauji, dar dešimčiai metų garantiją turintys baldai virtuvėje gali atrodyti kaip seni pragaro griozdai, jeigu nesitvarkoma. Tuo tarpu kituose dvejuose butuose nors remontai ir pertvarkos daryti seniai, bet viskas gerai išsilaikę, nes turime tvarkingus nuomininkus“, – prideda moteris.

Kas virtuvę greitai pasendina

  • Jeigu norite, kad jūsų nauja virtuvė atrodytų baisiai, turėkite tokius įpročius ir atlikite tokius veiksmus:
  • Neplaukite indų tol, kol nebeliks švarių. Plaukite visada tik tie, kad būtų tuo momentu iš ko valgyti.
  • Barstykite spintelėse kruopas, trupinius, niekada nieko nevalykite. Greitai atsiras kandžių.
  • Nešluokite ir nevalykite grindų.
  • Įsigykite mažą šuniuką ir kačiuką ir leiskite jiems teršti minkštą baldų komplektą.
  • Karštus puodus arba karštą puodelį dėkite tiesiai ant stalviršio – greitai atsiras žymės.
  • Niekada netvarkykite apibėgusios dujinės viryklės ir orkaitės – leiskite maisto likučiams natūraliai suirti per 10 metų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>