Šventinis svečių pasivažinėjimas Lietuvoje

Artėjant šventėms kuo greičiau verta galvoti, ką nuveiksime. Kai kuriems svečiams geriausias pirmas žingsnis, planuojant šventes Lietuvoje, yra automobiliu nuoma Vilnius. Tą verta daryti tuomet, jeigu atvykstama iš kitos šalies ir neturima savo automobilio. Neverta grūstis traukiniais ar kitomis transporto priemonėmis – daug patogiau bus važinėti su automobiliu.

Pirmiausia – išsinuomoti automobilį

Prabangus automobilisTaigi, pirmiausia reikėtų rasti, kokia ilgalaike automobiliu nuoma kaina jums tiktų labiausiai. Jeigu esate užsienietis, veikiausiai rasite ir angliškas svetainių versijas, kuriose bus galima surasti geriausiai poreikius atitinkančius automobilius. Patogu, kad viską galima daryti internetu. Žinoma, automobilius galima nuomotis ir senoviniu būdu – nuvykus į nuomos saloną, pasivažinėjus, su dominančiais numeriais ir išsirinkus tą, kuris tikrai patiktų. Tačiau reikėtų pasakyti, kad šventinis laikotarpis visur užverda karštą sriubą, net ir automobilių nuomos srityje, todėl ir čia vertėtų paskubėti, nepasilikti visko paskutinei minutei ir geriau iš anksto rezervuoti tam tikram laikui automobilį. Tą greičiausiai padarysite internetu.

Tuomet – pasirinkti tinkamą orą

Jeigu turėsite automobilį nuomotą kažkuriam laikotarpiui, savaitei ar dviem, planuoti geriausią kelionę su mašina po Lietuvą būtų geriausia visgi atsižvelgiant į orus. Yra keletas aplinkybių, kurios visuomet padidina avarijų riziką, tad būtų protinga tokių aplinkybių vengti. Pavyzdžiui, tai gali būti ir tam tikra data. Antrąją Kalėdų dieną, kaip ir neretai pirmąją – itin padidėja avarijų statistika dėl vairavimo išgėrusiems. Nors keliuose budi daugiau pareigūnų, visgi sunku išvengti tokių vairuotojų, ką tik pakilusių nuo savo stalo, pasirodymų. Kitas pasiūlymas, rinktis tinkamą orą. Tegul tai būna diena be kritulių, kada jau spėta pabarstyti keliai. Jei tai plikledžio diena – nevažiuokite į kelionę, nes gali būti labai pavojinga.

Geriausi maršrutai

Galiausiai reikia pagalvoti apie maršrutus, kurgi norėtumėte nuvykti švenčių proga? Pamatyti žieminę siaučiančią jūrą visuomet verta, tą gali patvirtinti visi. Tačiau taip pat verta ir keliauti Kuršių Nerija, kur atsivertų dvigubai gražesni vaizdai. Rekomenduojama nuvažiuoti iki Dubingių, pasivaikščioti Asvejos ežero ledu, užlipti ant nuostabaus Dubingių piliakalnio. Žinoma, tradicinės kelionės neišsivers ir be Trakų aplankymo – tikrai gražios vietos. Taip pat verta nuvažiuoti ir į Dzūkiją, kur tiesiog pakerės gražių apsnigtų medžių vaizdas. Taigi, būtent ten galite pamatyti iš tiesų puikiai atrodančią žiemos pasaką. Druskininkai gali ir palepinti įvairiomis SPA procedūromis, kurios suteiks tikrai daug laimės ir džiaugsmo ir gerų įspūdžių. Galite ir paslidinėti ten.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>