Transporto nuoma

Visais metais aktuali transporto nuoma tiek privatiems žmonėms, tiek ir verslams vasaros metu ypatingai suaktyvėja. Šiandien esti galimybė išsinuomoti beveik bet kokią transporto priemonę – nuo lengvosios mašinos porai valandų iki viso autobuso. Vasaros metu autobusų nuoma Vilnius būna perkrautas užsakymais, todėl dažnas parekomenduos transportą kelionei rezervuoti iš anksto. Nors vis dar gyvos kalbos, jog transporto nuoma gali būti ypatingai brangus pasirinkimas, tačiau tai vis dėlto tai tik mitas, todėl nutarėme apžvelgti įvairius transporto nuomos pasirinkimus Lietuvoje.

Nuo lengvojo automobilio iki autobuso

Autobusu iš VilniausŠiandien transporto priemones galima išsinuomoti tiek porai valandų ar net valandai, tiek ir ilgesniam laikotarpiui. Porai valandų didmiesčiuose veikia City Bee paslaugos – tai ypatingai funkcionali transporto nuomos paslauga, kai automobilis išsinuomojamas tam tikram laikui ypatingai greitai bei pats nuomininkas gali vairuoti automobilį. Tai ypatingai aktualu, kai automobilio reikia visai dienai, tačiau automobilių nuomos paros mokestis yra per brangus pasirinkimas. Vienintelis šios paslaugos minusas tai, kad šia paslauga gali naudotis tik didmiesčių gyventojai.

Privačios įmonės siūlo automobilių ir mikroautobusų nuomos paslaugas, kurios ypatingai aktualios tiek privatiems asmenis, tiek ir verslininkams ir užsiesnio gyventojams. Automobilių nuomos paslaugos Lietuvoje išties tapo gan funkcionalios, todėl šiandien galima išsinuomoti kokybišką ir saugų automobilį parai, savaitei ar net mėnesiui už prieinamą kainą. Automobilius gali išsinuomoti tiek didmiesčių gyventojai, tačiau paslauga funkcionali ir kituose Lietuvos miestuose. Tuo tarpu mikroautobusų nuoma be galo populiari šeimos išvykoms ir verslininkams, kai reikia vežti darbuotojus į mokymus, šventes ar pasirūpinti jų kelionėmis į darbą. Tai puikus pasirinkimas verslininkams, ieškantiems pigesnės alternatyvos nei darbuotojų automobilių kuro apmokėjimas.

Norint išsinuomoti didesnę transporto priemonę, kaip autobusas, tai autobusų nuoma Vilnius pasižymi aukšta kokybe, geriausiais pasiūlymai Lietuvoje ir puikiu aptarnavimu. Kam galėtų prireikti autobuso nuomos? Autobusų nuomos paslaugomis naudojasi atsitiktiniai žmonės, planuojantys keliauti į užsienio renginius ir ieškantys bendraminčių pigesnei kelionei, taip pat tai aktualu versilininkams, turintiems didelę komandą darbuotojų, mokykloms, organizacijoms bei privatiems asmenims tokių švenčių kaip vestuvės metu.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju

1 comment on “Transporto nuoma

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>