Unikali dviejų omegų formulė

Žuvų taukai yra svarbūs kiekvieno žmogaus organizmo puikiai savijautai. Tačiau Omega-3 ir Omega-6 turi skirtingą poveikį ir netinkamas jų balansas gali pakenkti, o ne pagelbėti. Todėl kompanija equazen siūlo išeiti.

Visapusė nauda

Žuvu taųkai tau ir manOmega-6 ir Omega-3 yra vadinamos esminėmis. Jos labai svarbios smegenų vystymuisi, imuninės sistemos funkcijoms, kraujo spaudimo reguliavimui, širdžiai. Linolio rūgštis, dar žinoma kaip Omega-6 kartu su Omega-3 teikia didelę naudą, tačiau tik tuomet, kada yra tinkamas jų santykis – 2:1 (Omega-6 naudai). Tenka tik apgailestauti, kad populiarioje mūsų mityboje šis santykis viršijamas daugiau nei penkioliką kartų Omega-6 sąskaita. Tokia situacija gali būti kenksminga žmogaus sveikatai. Kai kurie medikai tvirtina, kad Omega-6 trukdo įsisavinti Omega-3 rūgštis. Tai yra ypač pavojinga vaikams. Mūsų baby nusipelno to kas geriausia.

Equazen baby yra pagaminti iš sardinių ir ančiuvių taukų. Juose gausu minėtų rūgščių. Equazen eye q baby zuvu taukai yra ekologiški. Ypač preciziškai derinamas Omega-6 ir Omega-3 santykis užtikrina aukščiausią gaminio kokybę. Tai subalansuota kiekvieno baby dienos mitybos dalis.

Kaip pasirinkti?

Equazen eye q baby kaina yra konkurencinga, ypač perkant internetu. Visgi, equazen baby turi platų gaminių asortimentą. Todėl tenka sudvejoti renkantis.

Pirmiausiai reiktų pasitarti su vaistininku ir žuvų taukus rinkti pagal jį gersiančiojo amžių. Vaikams nuo dviejų metų reikia kitų preparatų nei kūdikiams. Tačiau, renkantis iš eye q® baby kapsulės n30 ar equazen eye q chews 360 atsižvelkite ir į kitus faktorius. Tarkim, ar vaikas kramtys kapsules, nes vaikams, kurie mėgsta saldainius sukurtos skanios equazen eye q chews kramtomos kapsulės n180. O galbūt vaikas mėgsta gerti šaukšteliu citrusinio kvapo equazen baby.

Svarbu ir prekybos vieta. Equazen baby galite įsigyti vaistinėse, šiuo metu eye q baby eurovaistine yra vienas populiariausių preparatų. Taip pat galima pirkti internetu, dažnai, eye q baby pigiau perkant internetinėje parduotuvėje. Juk nebūtina apriboti paieškos pagal geografiją. Pabandykite parsisiųsti equazen eye q baby uk. Žinoma, prisidės siuntimo išlaidos, tačiau equazen verta kiekvieno išleisto cento.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>