Idėjos verslo dovanoms

Labai sunku sugalvoti ką kiekvienais metais padovanoti verslo partneriams? Iš tiesų žmonėms, su kuriais bendraujama tik darbinėje aplinkoje, gali būti nelengva įteikti dovaną ir suprasti kas jiems tiktų bei pradžiugintų. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai su partneriais bendraujama kaip su gerais draugais, leidžiamas laisvalaikis, tuomet ir linksmos, asmeniškos dovanos gali būti tinkamos. Tačiau verslo dovanos, kai santykiai tik oficialūs, gali būti parenkamos daug sunkiau. Nežinant ko žmogus nori, ką mėgsta veikti, kokių hobių turi, galima ilgai delsti iki kol nuperkama dovana. Tokiais atvejais rekomenduojama rinktis neutralesnes dovanas, kurios yra universalios, praktiškos ir daug kur pritaikomos.

Verslo dovanosVerslo dovanos labai priklauso ir nuo turimo biudžeto. Tik tuomet, kai apibrėžiama kiek galima išleisti, nusprendžiama kokia dovana gali būti padovanota. Rašikliai, užrašinės jau ganėtinai pabodęs reikalas, todėl renkantis neutralesnes dovanas vis tiek siūloma būti kiek originalesniems. Nors rašikliai labai praktiškai susinaudoja, šiais laikais puikia dovana gali būti ir kokie nors marškinėliai su įmonės logotipu. Kokybiškos medžiagos drabužis galbūt nebus nešiojamas darbe, bet sunaudoti praktiškai naudojant juos laisvalaikiu tikrai galima. Lygiai taip pat yra su džemperiais, kurie gali būti universalaus dydžio, šiek tiek platesni – namuose, gamtoje ar užsiimant sportu toks tikrai pravers. Svarbiausia nesirinkti itin storų, šiurkščių medžiagų. Verta pasirūpinti, jog jis išties būtų malonus ir dėvimas.

Išmanieji laikrodžiai taip pat šiuo metu yra labai dažnai pasirenkami. Nors tai nėra pirmo reikalingumo daiktas, daugelis mėgsta sekti savo aktyvumą ar turi tikslą tapti aktyviais. Tai gera verslo dovana dirbantiems ofisuose, nes laikrodis visuomet praneš, kai bus laikas atsistoti ir pasivaikščioti ar padaryti kokius nors pratimus. Jis taip pat seks žingsnius, rodys valandas, matuos kraujospūdį. Tokia verslo dovana tikrai patiktų daugeliui.

Dovanoti galima ir tokius daiktus kaip gertuves, kuprines ar universalius krepšius. Tokia dovana yra praktiška ir gali būti panaudojamos įvairiapusiškai. Taip pat jos tinka bet kokios lyties atstovui. Krepšiai ir kuprinės pravers kelionėse, žygiuose, parduotuvėse, sportuojant ar net darbe, tad tikrai galima atrasti puikių ir praktiškų verslo dovanų. Taip pat puikiai išsisukti galima ir su saldžiomis dovanomis, kurios pradžiuginti gali kiekvieną. Jų pasirinkimą rasti galite čia – https://saldireklama.lt/lt/.

1 comment on “Idėjos verslo dovanoms

  1. nemanau, kad rašikliai jau labai atsibodęs dalykas. Suprantu gali atrodyti labai pigi dovana, nes iškart atrodo, kad ten kokie pigūs paprasti rašikliai dovanojami. Bet dabar yra visokių įdomių ir prabangių rašiklių, kurie tikrai atrodo puiki dovana kokiam vadovui ar direktoriui. Mes kaip tik su kolektyvu galvojome dovanoti viena iš tokių rašiklių savo vadovui, tai internete eurobiuras.lt parduotuvėje radom labai didelį pasirinkimą jų

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>