Vestuvės laive – originali idėja

Ar žinote, kuo gali būti susiję vestuvės, Mingės kaimas plaukimas laivu? Ogi tuo, kad jeigu dar nesuplanavote vestuvių, tai galite tą padaryti dabar ir planuoti jas ne kur kitur, o nuostabiame laive, kuris galbūt praplauktų ir pro Nidą, ir pro Mingės kaimą. Sakote, nežinote, kodėl vestuvėms turėtumėte rinktis plaukimą laivu? Priežasčių tam yra – ir ne ne viena. Taigi…

Kodėl laivas geriau negu sodyba

MingėVisų pirma, vestuviu fotosesija laive atrodys nepalyginamai geriau nei fotosesija sodyboje! Kodėl iškart paminėjome sodybą? Todėl, kad daugybei žmonių tai atrodo klasikinis, tradicinis dalykas. Tiesiog pasidaryti puikias vestuves sodyboje. Bet juk nebūtinai viskas turi būti būtent taip. Kodėl ir jūs turite keliauti į tą rąstinę vietą, kur jau daugybė žmonių šventė, liejo alų ir prakaitą šokių aikštelėje. Sodybos tapę pernelyg įprastu pasirinkimu, o ir žmonės kartais ten per daug prisigeria. Sodyba, galima sakyti, tėra kažkoks namas. O jums juk norisi kažko įspūdingesnio, ar ne? Štai dėl ko tikrai vertėtų pagalvoti apie visai kitas galimybes ir sodybos nuomą pamiršti, tačiau pagalvoti apie laivo nuoma. Ant vandens jus sups puikūs ir nauji įspūdžiai. Bus taip įdomu, kad svečiams net nebus poreikio tiek vartoti alkoholio. Mums, lietuviams, beveik nemačiusiems jūros (nes tik nedidelė dalis gyvena pajūryje), tai gali tapti išties nuostabia patirtimi.

Kodėl laivas geriau negu nieko

Jeigu galvojate, kad jums išvis nieko nereikia ir verčiau tuoktis tik santuokų rūmuose, vėlgi klystate. Ne visi žmonės, kaip jie sako, nori cirko. Ne visiems reikia prieš visą giminę ir draugus pasirodyti. Tačiau visgi atminkite, kad vestuvės turėtų būti tik kartą gyvenime. Ir kad galbūt išties joms praėjus prasidės ir sunkesni laikai. Ir jūs norėsite tų gerų prisiminimų. Galiausiai, gražias vestuves padarę žmonės turi ir visuotinį paliudijimą, kad štai jie tuokėsi, kad jie pora ir pan. Taigi, nedarykite vestuvių slaptai ir visiškai asketiškai, nes galiausiai gailėsitės, kad nieko per jas nedarėte.

Laivas vestuvėms bent jau fotosesijai

Net jeigu nutartumėte pačias vestuves švęsti kažkur kitur, tai bent jau vestuviu fotosesija būtų tas dalykas, kurį padaryti drąsiai galėtumėte. Juk laivas – nuostabi aplinka, subtiliai deranti prie jūsų šventės romantiškos atmosferos. Tad kodėl į viską nepasižiūrėjus su šypsena ir romantika bei nenusifotografavus savo vestuvių proga laive.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>