Vestuvių fotografas pataria : fotosesijai ruoškitės iš anksto

Vestuvės neretai yra įvardijamos kaip viena gražiausių gyvenimo švenčių, todėl jos visuomet reikalauja ypatingo pasiruošimo. Vestuvių fotografas teigia, kad ruošdamiesi fotosesijai jaunieji neretai padaro tam tikrų klaidų, dėl kurių nuotraukos ne visada yra būtent tokios, kokių norėtųsi. Nors nuotraukų kokybė priklauso ir nuo fotografo profesionalumo ir įdėtų pastangų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jauniesiems nereikia ypatingo pasirengimo. Taigi, kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai?

Fotografo paieškų nepasilikite paskutinei dienai

Dažnas vestuvių fotografas turi rezervuotų datų net ir kitiems metams, todėl šio specialisto paieškos nereikėtų pasilikti paskutinei dienai. Dėl vestuvių fotografavimo geriausia susitarti dar tada, kuomet yra nusprendžiama dėl vestuvių datos: tereikia įsitikinti, ar specialistas sutiks fotografuoti tam tikroje vietovėje, ir galėsite būti ramūs, kad jūsų šventės akimirkos bus įamžintos tikrai kokybiškose nuotraukose. Žinoma, kartais pasiseka, ir fotografą pavyksta susirasti likus visai nedaug laiko iki vestuvių datos, tačiau tokiu būdu yra smarkiai rizikuojama (ypatingai tada, jei vestuvės planuojamos vasarą – šiuo laikotarpiu dauguma vestuvių fotografų yra kaip niekad užimti).

Apsispręskite dėl šventės temos ir rekvizitų

Vestuvių fotosesija tampa dar šarmingesnė, jei iš anksto apsisprendžiama dėl šventės temos ir fotosesijos metu naudojamų rekvizitų. Nors galima išsiversti ir be to, tačiau įvairios detalės nuotraukas paverčia dar įspūdingesnėmis, todėl vertėtų pagalvoti, kokią istoriją pasakosite nuotraukose, ir kokios detalės galėtų tapti svarbiais nuotraukų akcentais. Jei patys neturite idėjų, galite būti užtikrinti, kad jų galės pasiūlyti fotografas, tačiau įvairias detales vertėtų aptarti dar prieš šventės dieną. Bendradarbiaudami su vestuvių fotografu galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų, ir jūsų nuotraukos bus tikrai išskirtinės.

Nėra blogo oro, yra tik…

Netinkama apranga. Net ir pliaupiant lietui tikrai galima organizuoti vestuvių fotosesiją lauke, tačiau tam gali prireikti tam tikrų papildomų rekvizitų. Šventės dieną tikrai nesinori, kad pliaupiantis lietus sugadintų šukuoseną ar makiažą, todėl vertėtų pasirūpinti skėčiais, kurie gali tapti puikiai fotosesijos rekvizitais. Taip pat galite pasirūpinti ir spalvingais guminiais batais, kurie dar labiau pagyvins jūsų šventės nuotraukas. Jei fotosesija lyjant lietui jums neatrodo labai patraukli, tokiu atveju vertėtų pasiruošti ir planą B. Nors visais metų laikais galima organizuoti fotosesiją lauke, tačiau patalpose užfiksuotos nuotraukos tikrai gali būti pakankamai šarmingos: fotosesijai galima rinktis įvairius muziejus, dvarus, istorinius pastatus, fotostudijas, botanikos sodus, kuriuose įvairūs augalai yra laikomi patalpose, ir t.t.

Daugiau informacijos rasite Viganto Ovadnevo svetainėje https://www.vigantas.lt/

1 comment on “Vestuvių fotografas pataria : fotosesijai ruoškitės iš anksto

  1. Pasiruošti fotosesijai negalioja vien šventėms ar vestuvėms. Visoms fotosesijoms reikia pasiruošti. Jeigu yra planuojami verslo portretai ar kitos formalios fotosesijos, joms reikia ruoštis nemažiau už paprastas fotosesijas. Reikia pasirūpinti tiek išvaizda, tiek moraline būsena: stebėti savo reakcijas ir jausmus, kai būsite fotografuojami.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>