Vetfarmas – geriausi pašarai

Kiekvienas gyvulininkyste užsiimantis ūkininkas turi skirti didžiulį dėmesį pašarams, kuriuos duoda gyvuliams. Pasarines zakiavos turi būti ne tik kokybiškos ir maistingos, bet ir tinkamai sandėliuojamos, užtikrinant temperatūros ir drėgmės balansą. Šiandien vaikai nuo mažumės mokomi, kad grūdinės kuktūros yra būtinas ir ypač sveikas maistinių medžiagų šaltinis, kuriama gausu baltymų, angliavandenių ir vitaminų. Lygiai taip pat iš grūdinių kultūrų pagaminti pašarai turėtų būti kokybiški, visaverčiai ir kompleksiniai, atsižvelgiant į grūdinių kultūrų pagrindą.

Iš ko gaminami pašarai

Pašarai jūsų gyvuliamsĮmonė VETFARMAS turi ilgametę patirtį teikiant su veterinarijos gydytojais, klinikomis, vaistinėmis ir ūkininkais dirbanti kompanija, tiekianti veterinarinius vaistus, biocidus, veterinarinius instrumentus ir pašarų priedus. Kadangi įmonė dirba jau ilgiau nei dvidešimt metų, yra sukūrusi didelį nuolatinių klientų ratą, o svarbiausias įmonės tikslas – užtikrinti gerą gyvūnų savijautą, energiją ir sveikatą. Bendrovė yra vertinama ne tik už kokybišką produkciją, gautą iš geriausių pasaulio gamintojų, bet ir operatyvų aptarnavimą, bet ir už išsamias didžiulės ir profesionalios komandos konsultacijas. Didelė įvairovė pašarų kompleksų, masina įvairaus pobūdžio ūkininkus – tiek auginančius paukščius, tiei galvijus, tiek mėsinius gyvulius ar žirgus. Gamybai naudojami aukščiausios kokybės grūdai. Trai rugiai – turintys bene daugiausiai baltymų ir angliavandenių bei mineralinių medžiagų bei vitaminų. Daugiausiai ši grūdinė kultūra naudojama maisto pramonėje, gaminant miltus, duonos gaminius, alų ir kitus produktus. Tiesa, ši grūdinė kultūra ne visada sugeba kovoti su parazitais – ruginėmis skalsėmis, todėl labai svarbu, kad sandėliuojant užsikrinta pakankamai gera termoreguliacinė sistema ir būtų užkirtas kelias termoreguliacinės pusiausvyris sutrikdymui. Kaip ten bebūtų, rugiai nėra pagrindinės pasarines zaliavos. Daug dažniau gyvulinių pašarų gamyboje yra naudojami kvietrugiai –gyvulių pašarams naudojami dažniau. Šie jau atsiradę prisidėjus žmogaus rankai – selektyviai sukryžminus rugius bei kviečius. Grūdinė kultūra yra žymiai atsparesnė šaltoms lietuviškoms žiemoms, geriau atlaiko vėjus, šaltį,duoda didesnį derlių. Kvietrugių derlius naudojamas ne tik pararams bet ir ekologiško tipo degalams gaminti. Gaminant pašarus gyvuliams, siekiama sukoncentruoti tinkamą baltymų ir angliavandenių kiekį, kad su įprasta šėrimo norma būtų gaunami visi reikiami vitaminai ir mineralai. Vetfarmas kataloge didžiausią dalį užima Josera pašarai, praturtinti ypač gerai įsisavinamais organiniais mikroelementais, prieskrandžius apsaugančiu selenu, B grupės vitaminais. Ypač aukštas biotino kiekis suteikia energijos ir gerina gyvulio organizmo funkcijas.

Geriausi atsiliepimai apie pašarus Josera

Pranė Ž. Iš Širvintų rajono su vyru jau daugybę metų valdo didelį ūkį. Čia pora augina karves, veršelius, žąsis, kalakutus, vištas, kiaules, turi darbinį arklį ir kelias avis. Seniau pora pašarus gamindavosi pati iš sukauptų grūdinių kultūrų, atliekamų derliaus produktų. Šiandien, kai viskas turi būti aiškiai paskaičiuota ir sustruktūruota, norint išmaitinti didelį ūkį ir užtikrinti gerą gyvulių sveikatą – reikia pasitelkti specialistų pagalbą, ypač kai gyvulio augimo, pieningumo ir brandumo procesas gali būti atitinkamai reguliuojamas. Visai neseniai atradę Vetfarma bendrovę, Pranė ir jos vyras negali atsidžiaugti itin paprastu būdu išrinkti savo gyvuliams geriausiąą produkciją, aprūpinti juos maistu visam sezonui ir džiaugtis geru rezultatu – kokybišku karvių pienu, mėsa, kiaušiniais. Josera – bene labiausiai patikęs prekės ženklas, po kuriuo slepiasi kokybiškiausi pašarai jų gyvuliams ir net naminiams augintiniams. Produkciją padėjo išsirinkti savo darbą puikiai išmanantys konsultantai, o dideliais kiekiais perkant – dar ir puikios nuolaidos pritaikomos. „Svarbiausia, kad pašarinės žaliavos būtų kokybiškos, o iš tokių neabejotinai yra pagaminti ir Josera pašarai gyvuliams“- teigia Pranė.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>