„Vetfarmas“ – kombinuotų pašarų įvairovė

Tikri ūkininkai žino, kad norint užauginti sveiką gyvulį,kurio duodamas pienas, o vėliau – mėsa, būtų kokybiški, reikia derinti daugybė auginimo ir priežiūros aspektų. Šiandien kiekvienas, išmanantis ne tik ūkininkavimo procesus, bet ir besidomintis gyvūnų gerove, patvirtins, kad gerą auginamo gyvulio, kailinio gyvūnėlio arba paukščio savijautą užtikrina ne tik antistresinių sąlygų sukūrimas, didesni ganymosi plotai, bet ir kombinuoti pasarai, vitaminai ir įvairūs mineraliniai papildai.

„Vetfarmas” siūloma kombinuotų pašarų ir mineralinių papildų įvairovė

VeterinarijaKristijonas M. iš Trakų rajono, ūkininkauja visą savo gyvenimą. Vyriškis dar prisimena laikus, kada oras nebuvo toks užterštas. Tada jo auginamoms karvėms, avims ir ožkoms užtekdavo šviežios žolytės, kuri būdavo natūraliai ekologiška, be jokių teršalų. Šiandien augmenija yra ypač veikiama įvairių atmosferos procesų. Kadangi miestai, išsiplėtę, transporto priemonių kiekis išaugęs, nėra nė vieno švaraus augalėlio. „Jeigu savo gyvuliukus šerčiau tik ta nuskurdinta žole, jie būtų liesi ir ligoti”- teigia pensininkas. Būtent todėl, jau ilgą laiką vyriškis pasitiki didmenine veterinarijos kompanija ,,Vetfarmas”, kuri veterinarinius vaistus, vitaminus, papildus, kompleksinius mitybos papildus ir įvairiausias veterinarines priemones siūlo stambiems ir smulkiems ūkininkams, veterinarinėms vaistinėms ir gyvūnų prekių parduotuvėms. Bendrovė yra viena lyderiaujančių Lietuvoje jau ilgiau nei 20 metų turiti ūkininkų pasitikėjimą dėl savo aukštų standartų, plataus asortimento ir operatyvumo. Iš daugiau nei trisdešimties specialistų sudaryta komanda visada pasiruošusi pakonsultuoti veterinariniais klausimais, duoti patarimų dėl gyvulių priežiūros ir auginimo bei priiimti visus klientų pageidavimus. ,,Vetfarmas” siūlo ypač didelį vitaminų, mineralų, pašarų, papildų ir maistinių priedų gyvūnams pasirinkimą. Įmonė atskirai specializuojasi į paukščių, kiaulių, galvijų, arklių, kailinių žvėrelių pašarus. Taip pat siūlo dietinius ir energetinius pašarų priedus, atsižvelgiant į gyvūno svorį bei sveikatos būklę. „Šiandien, kai verseliu supirkimo kainos nėra pačios didžiausios, turi kokybiškai pamatuoti ir įvertinti gyvulio auginimo kaštus” – teikia Kristijonas. Tačiau su minėta bendrove vyriškis gali džiaugtis, kad bent jau savo ūkyje auginamų gyvulių mitybos kaštus jis gali paskirstyti labai ekonomiškai, o svarbiausia, kad dėl to duodamo pieno, kiaušinių ar skerdienos mėsos kokybė nė trupučio nesumenkėja. Priešingai, tokių gyvybingų ir sveikų augintinių ūkininkas niekada neturėjo. Kombinuoti pasarai suteikia energijos ir Kristijono vidurinio amžiaus arkliui, kuriam, pradėjus vartoti ,,Vetfarmas” parduodamą produkciją, suarti didžiulį lauką nebėra toks sunkus darbas, kaip anksčiau.

Kombinuotų pašarų priedai

Įmonė siūlo ir specialius kombinuotų pašarų priedus, kurie gelbsti surišant tam tikras medžiagas gyvulio organizme, padeda pašalinti toksinus, skatinti apetitą ir užtikrinti energingumą. Tai įvairūs parūgštintojai, siloso inokuliantai, mikotoksinų surišėjai. Taip pat atskirai yra siūlomos ir žaliavos pašarams, kadangi dalis ūkininkų mėgsta pašarus ruošti savo rankomis, vadovaudamiesi ilgalaikėmis, patikrintomis gamybos formulėmis. Atskirai „Vetfarmas“ parduoda baltymus, cinko oksidą, sėmenų išspaudas, apsaugotus riebalus, pupelių baltymų koncentratus, dėl kurių kombinuoti pašarai įgauna daugiau maistinės vertės. Kadangi veršelių supirkimas dažnai įkainojamas pagal svorį, kai kurie ūkininkai siekia gyvulio svorį didinti papildomais pašarų priedais, kurie ne visada yra kokybiški ir dažnai turi neigiamų padarinių gyvulio duodamam pienui, iš jo gaunamai mėsai ar paukščių kiaušiniams. Tačiau minėtos bendrovės siūloma produkcija pasižymi tiek gyvulio, tiek žmogaus sveikatai nekenksminga produkcija. Priešingai – prisotinta vitaminų ir mineralų. „Niekada neteko nusivilti nė vienu produktu. Turiu platų, jau patikrintą asortimentą ir, laikas nuo laiko išbandau ką nors naujo. Savo gyvulėlius ir paukščius myliu ir vertinu, duodu jiems ne tik įprastą pašarą, bet ir palepinti, paskaninti kasdienį racioną noriu „- teigia Kristijonas. Jeigu koks ūkininkas jo paklaustų, kaip pagerinti gyvulių sveikatos būklę ir iš to padidinti žmogiškąją naudą, Kristijonas nedvejodamas siūlytų bendradarbiavimą su „Vetfarmas“.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>