Vienkartinės pirštinės: kokias pasirinkti?

Vienkartinių pirštinių naudojimas gali pasiteisinti labai įvairiose srityse: jos gali būti naudojamos atliekant valymo darbus, medicinos įstaigose, grožio salonuose, ir t.t. Šiuo metu prekyboje yra siūlomos trijų pagrindinių tipų vienkartinės pirštinės, tad nieko nuostabaus, kad gana dažnai yra keliamas klausimas, kuri siūlomų galimybių galėtų geriausiai pasiteisinti. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi įvairios siūlomos pirštinės?

Vinilinės pirštinės

Vienkartinės vinilinės pirštinės yra vienos populiariausių. Įprastai tokias pirštines nusprendžiama pasirinkti tuomet, kada yra atliekami valymo darbai (ypatingai tada, kai šių darbų atlikimui yra naudojamos ganėtinai agresyvios cheminės medžiagos). Tokios pirštinės taip pat gana dažnai pasirenkamos tada, kai nusprendžiama dažyti plaukus, apdoroti tam tikrus maisto produktus, kurie ant rankų gali palikti spalvos žymių, ir t.t. Didelį vinilinių pirštinių populiarumą neretai lemia tai, kad jų kaina yra ganėtinai žema, tačiau reikėtų įvertinti, kad šios pirštinės yra tinkamos tikrai ne visada. Jei vienkartinės pirštinės bus naudojamos slaugai, vertėtų pagalvoti apie kitus galimus pasirinkimus, nes vinilinės pirštinės nėra pritaikytos kontaktui su krauju ar su kitais kūno skysčiais.

Lateksinės pirštinės

Tokios vienkartinės pirštinės dažniausiai naudojamos įvairiose medicinos ir veterinarijos įstaigose, nes jos yra atsparios kūno skysčiams. Taip pat lateksinės pirštinės gali būti naudojamos ir tada, kai siekiama atlikti įvairius valymo darbus ar apdoroti dažančius maisto produktus, nes šios vienkartinės pirštinės yra ganėtinai atsparios ir užtikrinančios pakankamą rankų apsaugą. Kai kurie žmonės yra alergiški lateksui, tad tuomet, jei dėl alergijos negalite kontaktuoti su šia medžiaga, galite pasvarstyti apie nitrilinių pirštinių naudojimą.

Nitrilinės pirštinės

Šios vienkartinės pirštinės yra universalios: jos gali būti naudojamos įvairiose medicinos ir veterinarijos įstaigose, atliekant tam tikrus valymo darbus, remontuojant automobilius, ir t.t. Palanku yra tai, kad šios pirštinės puikiai priglunda prie rankų ir gali užtikrinti maksimalų komfortą, tad tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių. Nors nitrilinės pirštinės kainuoja brangiau nei kitos prekyboje siūlomos pirštinės, tačiau investuoti į tokią produkciją tam tikrose situacijose tikrai verta.

Jei kiltų dvejonių, kokios vienkartinės pirštinės galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tiesiog kreipkitės į tokia produkcija prekiaujančias įmones, ir tikrai galėsite atrasti pačias palankiausias galimybes. Šiuo metu rinktis tikrai turime iš ko, tad nereikėtų skubėti priimti tam tikro sprendimo, ir pirmiausia derėtų įvertinti, kokiomis savybėmis pasižymi siūlomos pirštinės, ir kurios jų tam tikroje situacijoje tiktų labiausiai.

Platų vienkartinių pirštinių pasirinkimą patraukliomis kainomis galite rasti Higiena verslui svetainėje, paspauskite ant nuorodos : https://www.higienaverslui.lt/76-vienkartines-pirstines

Higiena verslui

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>