Vonios restauravimo darbai

Yra dvi žmonių grupės: vieni maudynėms renkasi dušą, kiti negali gyventi be vonios. Dušas šiais laikais priimtinesnis savo kūno malonumams daug laiko neturintiems žmonėms arba tiems, kuriems to malonumo nebūtina sieti su maudynėmis. Tuo tarpo vonios mylėtojai dievina valandėles meditacijos karštame vandenyje. Kaip ten bebūtų, vonią reikia prižiūrėti, dažnai reikalingas vonios restauravimas, nes jos paviršius dažnai veikiamas įvairių mechaninių procesų, ypač jei vonios paviršius padengtas nekokybiškai arba prieš ilgą laiką.

Įmonės VONIA VONIOJE siūlomos paslaugos

Tvarkau voniąĮmonė VONIA VONOJE savo veiklą vykdo jau beveik dvidešimt metų. Įmonė atlieka vonios restauravimo, paviršių priežiūros bei montavimo darbus. Pagrindinė naujausia technologija, kuria išsiskirtia įmonės veikla – metodas, kada nauja akrililinė vonia montuojama ant senos plieninės, ketaus vonios. Ši technologija labai pranaši jau vien todėl, kad žmogus nėra įpareigotas pirkti naujos vonios, o sumontuota ant seno pagrindo nauja vonia yra dar tvirtesnė ir atsparesnė su laiku ją veikiantiems procesams. Naujos akrilinės vonios privalumas – švarumas, ekologiškumas. Ji atspari smūgiams ir yra lengvai prižiūrima. Įdomu tai, kad taip montuojant naują vonią ant senos, sukuriamas savotiškas termosinis procesas, lengviau išlaikoma temperatūra, vanduo taip greitai neatvėsta. Be to specialistai garantuoja daugiau nei penkiolikos metų vonios garantiją ir patikina, kad tokios kokybės ir pobūdžio vonios klientai negaus nusipirkti nei vienoje parduotuvėje. Akrilinių vonių įdėklų produkcija vežama iš kaimyninės Latvijos, o gamybai naudojamos austriškos medžiagos. Toikie ant senos vonios sumontuojami nauji įdėklai yra padengti specialiu antibakteriniu sluoksniu, yra švarūs, ekologiškai, lengvai nuvalomi. Privalumas yra ir lengvas vonios įdėklo sumontavimas. Abiejų sluoksnių (senojo ir naujojo) montavimas paremtas tvirtomis dvikomponentinėmis putomis. Proceso metu sumontuojamas naujas sifonas, pakeičiama sena, nusidėvėjusi įranga. Baigus montavimo darbus, vonia pripildoma vandeniu, kad sluoksniai būtų gerai prispaudžiami. Netrukus vonia yra tinkama naudojimui. Toks vonios restauravimas yra puiki investicija ateičiai, be to pasižymi puikia kaina. Montavimo darbų kaštai priklauso nuo vonios ilgio ir nuo to, į kurią Lietuvos vietą kviečiami montavimo specialistai. Pavyzdžiui, Vilniaus apskrityje meistrų atvykimas yra nemokamas, tuo tarpu už Vilniaus ribų už atvykimą reikia sumokėti simbolinį 8-10 Eur mokestį. Jeigu meistrai kviečiami ne montuoti naujos vonios, o atlikti tam tikrus santechnikos, kadaise sumontuotos vonios profilaktikos darbus – kaina nustatoma atsižvelgiant į įvairius aspektus. Bet kokiu atveju, prieš planuojant atlikti vonios atnaujinimo darbus, rekomenduojama susisiekti su įmonės VONIA VONIOJE konsultantais, kurių kontaktai ir kita reikiama informacija nurodyta įmonės internetinėje svetainėje. Įvertinus jūsų norus bei planus, bus nustatyti preliminarūs terminai bei kaina.

Kaip sena vonia pakeičiama kardinaliai

Vilniaus rajone gyvenants Justinas vonios atnaujinimo darbus planavo jau seniai. Dar septintajame dešimtmetyje statytame daugiabutyje vinios būklė jau daugybę metų buvo kritinė. Sutrikusi drėgmės pusiausvyra, vonios kampuose atsiradęs grybelis, užrūdiję vamzdžiai, siaubingas vonios paviršius. „Tokius rūpesčius kaip grybelis – dar galiu ir pats sutvarkyti, tačiau niekaip nežinojau, kaip nušveisti užrudusį vonios paviršių“- pasakoja vidutinio amžiaus vyriškis. Justino planuose buvo naujos vonios įsigijimas, tačiau kai iš kaimynų išgirdo puikius atsiliepimus apie įmonę VONIA VONIOJE, nusprendė išbandyti jų siūlomą technologiją – naujos vonios montavimą ant seno pagrindo. Montavimo planai vyko labai sparčiai, o pats montavimo procesas buvo atliktas daug greičiau nei Justinas tikėjos. Vonios restauravimas davė puikių rezultatų – po daugybės metų Justino šeima išvydo baltą, lygų, nepaveiktą korozijos ir vandens nešvarumų paviršių. „Už ganėtinai mažą kaiką įsigijau tokią vonią, kokios nebūčiau nusipirkęs nei vienoje prekybos vietoje“- geriausius atsiliepimus apie įmonę VONIA VONIOJE paliko Justinas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>